Gülşah Akkaş HAYALLER YORUL AMA VAZGEÇİLMEZ 
Reklamı Geç
Advert
HAYALLER YORUL AMA VAZGEÇİLMEZ
Gülşah Akkaş

HAYALLER YORUL AMA VAZGEÇİLMEZ

Bu içerik 72 kez okundu.

Sildiniz mi tüm yazdıklarınızı, kimsecikler görmeden, duymadan. Hayallere dalıp gizlice dua ettiniz mi? Vazgeçtiniz mi tüm hayallerinizden, vazgeçtiğiniz yerden tekrar başladınız mı? Başladığınız yerde bütün ruhunuzla tekrar tekrar duaya durdunuz mu?

Hayat sizin için zor muydu? Hayallere dalarken gizlice tebessüm ettiniz mi? Hayalinize kavuştuğunuzda şükrettiniz mi? Kim bilir birilerinin vazgeçtiği haller sizin hayalinizdir belki. Nasıl da kıymet bilir insan, olduysa o hayali. Ve bir inşirah gelir dokunur garip yüreğine “Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi? Biz senin yükünü almadık mı?” Aldın ya Rabbi, aldın sen benim bütün yükümü. Sonra bir inşirah dokunur yüreğime zerrelerime. Bin bir secdede inşirah hali gelir, bütün benliğimle bana. Bin bir inşirah gelir bana, bin bir kez var olurum yok olduğum yerden. Seni yaratanın rahmetinin tecellisidir inşirah.

Kolun kanadın kırılmaz mı kimi zaman? Bir ikindi yağmurunun ardından açan bir güneş gibi içine doğmaz mı inşirah?

Sen benim kalbimsin diye annesine bakan bir kız çocuğunun yankılanmasıdır inşirah. Rahmettir inşirah. Bittim tükendim dediğin yerde kendine geldiğin sestir inşirah. Tenhadaki boynu bükük halinin cevabıdır inşirah.

Herkesin inşirahı kedi benliğinde saklı, kimseyi görmez olduysa gözlerin, vekilim ALLAH olsun dersen yeter sana inşirah.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”