Kerim Çayır WEB TAPU GELMEDEN RÜZGARI GELDİ 
Advert
WEB TAPU GELMEDEN RÜZGARI GELDİ
Kerim Çayır

WEB TAPU GELMEDEN RÜZGARI GELDİ

Bu içerik 1147 kez okundu.

   Emlak tarihinde her zaman sorun teşkil eden emlakçı tapu ilişkisi son günlerde yapılan çalışmalar ile azda olsa emlakçıya yetki verdi. Satıcı üzerinden emlakçı ön başvuru yetkisi alacak. Güzel bir gelişme oldu, tapu dairesi başkanlığı emlakçıyı öyle yada böyle WEP tapu imkanı tanıdı.

 Bu son derece güzel bir gelişme olurken; bu proje ilmik ilmik hazırlanırken O kadar uğraş verilirken, bağzıları daha ortada uygulama bile başlamamışken henüz sonuca bile gidilmemişken, rahatsızlık duyup eleştiri konuları oluşturması çok enteresan geliyor.

       Bizler emlak sektörünün içinde doğmuş ve büyümüş kişiler olarak sektörümüze bir nebze dahi faydalı iş yapana saygı ve minnet duyarız. Sonucu ne olursa olsun sektörü genişletmek her konuda saygınlığını korumak bizlerin elinde bir şeyleri görmeden yaşamadan kamoyunda olumsuz yargı yapma mesleğimize fayda değil tamamen zarar sağlar.

Kanun koyucular, öncelikle bizlerin birlik bereberliğimizi dikkate alır; biz bir birimize düşerken, olmadık işlerle eleştiri çıkarırsak bizde bölünürüz.Emlakçılarımızda bölünür emlak meslek yasasıda hayalden başka birsey olmaz.

Haftaya görüşmek dileğiyle esen kalın..  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Milli oyuncular göz doldurdu
Milli oyuncular göz doldurdu