Furkan Arı 500 milyon tl Sultan Şehir’e 
500 milyon tl Sultan Şehir’e
Furkan Arı

500 milyon tl Sultan Şehir’e

Bu içerik 166 kez okundu.

Ülkede her gün imalat sanayiyi canlandırma hamlelerine bir yenisi daha eklenmiş oldu . Geçen sene yapılan kobigel çağrısından sonra kgf destekleriyle bir süre ara veren kosgeb yeniden üreticilere el uzattı.

 Proje çağrısında net 300 bin tl geri ödemesiz , 700 bin tl geri ödemeli olmak üzere 1 milyon tl'lik destek verileceği söylentileri şimdiden sanayicileri sevindirdi. Bizde üstümüze düşeni yapıp devletimizin verdiği bu desteği 20 ekim'e kadar projemizi yapıp teslim edeceğiz . İnşallah imalat sanayi için hayırlara vesile olur ve katma değerli ürünlere ulaşmamızı sağlar.

www.kosgeb.gov.tr adresinden istenilen şartlara ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz . Her zaman olduğu gibi yine gönlüm istiyor ki, bu toplam 500 milyon tl'lik desteğin hepsi Sivas'ımıza gelsin .

Fakat bir önceki kobigel çağrısında Sivas'ın rekoru kosgebden aldığım bilgi kadarıyla bana ait. Bu kulağa hoş gelebilir fakat o kadar acı ki; Toplam aldığım geri ödemeli destek 300 bin tl idi. Sivas'ta en yüksek alınan desteğin bu rakamda olması gerçekten çok acı verici ve üzücü….

Buradan değerli imalat sanayi sektöründeki abilerime kardeşlerime sesleniyorum kısa bir zamanımız var, devletimiz kucak açtı bizi bekliyor. Ayrıca Sivas Kosgeb Müdürlüğümüz bizim için ellerinden geleni yaparlar biliyorum. Bize kalan sadece fikir üretmek ve imalat yapmak... Bu kadar fırsat varken ne duruyoruz 500 milyon Tl'yi Sivas'ımıza getirelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek