Kerim Çayır FİYATLAR DENGİNİ BULDU PİYASALAR CANLANDI 
FİYATLAR DENGİNİ BULDU PİYASALAR CANLANDI
Kerim Çayır

FİYATLAR DENGİNİ BULDU PİYASALAR CANLANDI

Bu içerik 357 kez okundu.

Aşırı fiyat mantığıyla giden piyasadaki ev fiyatların düşüşe geçmesi veya da doğru fiyatı bulmasıyla birlikte taleplerin arttığı bu günlerde emlak piyasasında da canlanmalar yaşanması sevindiriyor.

  Artık gerçekten konut satışı yapmak isteyen vatandaş, istediği rakamı mantık ölçüsünde söylemek zorunda kalmaktadır. Aksini yaptığında ise aylarca konutunun satışını beklemek zorunda kaldığını görüyor ve kendi yapacağı yatırımını geciktiriyor. Hal böyle olunca da piyasanın şu dönemdeki avantajlarını kaybediyor .

                İnternet fiyatları her zaman yanıltıcı olduğunu defalarca söyledim ve her fırsatta da söylemeye devam ediyorum. Sanaldaki satıcıların yüzde altmışı yanlış kulaktan dolma fiyatlarla, dolu gerçek fiyatı bulma noktasında piyasayı olumsuz etkilemektedir.

               Süreç içerisinde gördüğümüz piyasayı oluşturan alıcılar, çoğaldıkça gerçek değerlerde de artışlar gözden kaçmadı. Emlak piyasasının canlılığı tüm sektörlerin bel kemiğidir. Eğer bu piyasa zarar görürse, emin olun, zamanla tüm piyasayı etkiler. Umutlarımız daha iyi olacağı yönünde...

                Haftaya görüşmek dileğiyle esen kalın.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü