Kerim Çayır SİVAS HALK EĞİTİM MERKEZİNDE TÜRKİYE REKORU 
SİVAS HALK EĞİTİM MERKEZİNDE TÜRKİYE REKORU
Kerim Çayır

SİVAS HALK EĞİTİM MERKEZİNDE TÜRKİYE REKORU

Bu içerik 860 kez okundu.

İlimizde eğitim alanında faaliyeti gösteren kurumlar arasında yer alan Sivas halk eğitim merkezi belki gözlerden uzak belki çoğumuz bilmiyor. Ama yaptığı çalışmalarla Sivas'ta açtığı kurs ve seminerler ile Türkiye'de rekor kırdı. Büyükşehrlerin elinde olan imkanların olmamasına istinaden elindeki imkanları kullanarak Türkiye rekorunu kırmayı başardı.

İl Müdürlüğünü Tuncay Baran hocamızın yaptığı ve üstün gayret ve çabalarla kısa bir zaman içerisinde her alanda verdiği kurslar ile hem topluma hem de şehrimize faydalı insanlar yetişmesine vesile olduğu gibi eğitimli ve vasıflı bireylerin artmasına büyük bir katkı sağladı.

Zaman zaman bizim Sivas Emlak Danışmanları Derneğininde ortaklaşa düzenlediğimiz kurlsarda eğitim vererek emlak sektöründe uzman emlak danışmanları yetişmesinde büyük bir katkı sağladı.

Her sektörde olduğu gibi emlak sektörüde günden güne kendisini yeniliyor ve kendi alanında yeni gelişmeler yaşıyor. Bunları teknik eğitimlerle yeni emlak danışmanlarına Halk Eğitim Merkezi sayesinde kendi memleketimizde rahatlıkla verebiliyoruz. Bu bizler için büyük bir şanstır.

Sivas Halk Eğitim Merkezinin tasarlanan yeni eğitim binasına bir an önce geçmelerini temenni ediyorum ve bu az imkanları ile Türkiye rekoruna imza atan değerli Müdürümüz Tuncay beyi ve tüm personelini tebrik ediyorum

Diğer yazımızda görüşmek dileğiyle esen kalın.. 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü