Taha Buğra Arslan MERHABA… 
MERHABA…
Taha Buğra Arslan

MERHABA…

Bu içerik 458 kez okundu.

Saygıdeğer okurlar sözlerime başlamadan önce sizleri Sevgi,Saygı ve Muhabbetle Selamlıyorum.

İlk köşe yazıma başlamadan önce Şahsımı köşe yazarlığına davet eden Memleket gazetesi yönetimine Teşekkürlerimi sunuyorum.

İlk Köşe Yazımı okuyucularıma kendimi tanıtarak başlamak istiyorum...

10 Ekim 1990 da Sivas merkez de üç kardeşli ailemin ilk çocuğu olarak dünyaya geldim.İlk ve orta öğretimimi Reşat Şemsettin Sirer Okulunda,Lise Eğitimi de Sivas Anadolu Lisesinde tamamladım.

Üniversite Hayatıma 2008 yılında Cumhuriyet üniversitesi Otomotiv Bölümünü kazanarak başladım.2010 yılında oradan mezun olarak yine Cumhuriyet Üniversitesi Kimya bölümünü Kazandım.2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü de Kazandığım için Kimya bölümünü Dondurmak zorunda kaldım.

İşletme Bölümünden de mezun olarak 2014 yılında Çocukluğumdan beri İstediğim  EVSER Giyim ve Ayakkabı Mağazamı Büyükleriminde Manevi destekleriyle Faaliyete Geçirdim.

Evli ve 2 Çocuk Babasıyım.

Aynı zamanda; SİVAS GELİŞİM PLATFORMU Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Genç İş Adamları Yönetim Kurulu Üyesi, Sivas Ülkü Eğitim Kooperatifi ve Sivas Ülkü Spor Kurucu Yönetim Kurulu Üyesiyim.

Öncelikle Vatanıma ve Milletime sonra da Doğduğum,Büyüdüğüm Memleketim olan Sultan şehir Sivas’ımıza Faydalı Olabilmek için Elimi Her Taşın Altına Koyar,Ailemin ve  Büyüklerimin Duasıyla. 

 " Vatan İçin Ölmek de Var, Fakat Borcum Yaşamaktır" atasözüyle Yoluma devam ederim.

 Bir sonra ki yazımda tekrar buluşmak üzere Allah'a Emanet Olun.

                                            SAYGILARIMLA.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek