AKŞENER CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY 

AKŞENER CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY

İYİ Parti Sivas İl Teşkilatı Meral Akşener’in 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine aday olduğunu açıkladı.

AKŞENER CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY
AKŞENER CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY Sivas Memleket
Bu içerik 78556 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

İYİ Parti Sivas İl Teşkilatı Yeşil Konak’ta düzenlediği kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. Programa İYİ Parti İl başkanı Taha Çaykuş, Merkez İlçe Başkanı Bekir Genç, İYİ Parti Divanı ve basın mensupları katıldı. Sözlerine 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başlayan İYİ Parti İl Başkanı Taha Çaykuş, “Tüm çalışabilen gazetecilerin “çalışan gazeteciler” günü kutlu olsun. Umarım “Alo Fatih” muamelesine ve mobbinge maruz kalmadığınız, düşük ücretlerle çalıştırılmadığınız, fazla mesai ücretlerinizin ödendiği iyi günlerde tarafsız ve özgür çalışma şartlarına kavuşursunuz” dedi.

Gündemde ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gösterilecek olan adaylar konusuna değinen Çaykuş, “Hem ülkemiz hem de yerel gündemde siyasi partilerin Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki adayları konuşulmaktadır. Hatta AKP Sivas il başkanı; sağın adayının Erdoğan olduğunu, solun da adayını belirleyeceğini açıklamıştır. Biz Cumhurbaşkanının; sağın veya solun değil, Türk Milleti’nin birleştirici adayı olması gerektiğini söylüyoruz. Parti genel başkanlarının birbirlerine ve tabanlarına yönelik ağır hakaretleri halen hafızalarımızda yer almaktadır. Milletimizin onurlu insanları bu hakaretleri nasıl unutacak, nasıl içine sindirecektir?  Milletimizin sağ-sol, alevi-sünni, doğulu-batılı olarak bölünmemesi için; Yüce Türk Milleti’nin birleştirici ve bütünleştirici adayı Meral Akşener olacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

AKŞENER CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü