İYİ PARTİ ARSA TALEP EDİYOR 

İYİ PARTİ ARSA TALEP EDİYOR

İYİ Parti Sivas İl Teşkilatı Vali Davut Gül’den Sivasspor için bir arsa tahsisi yapılmasını istiyor.

İYİ PARTİ ARSA TALEP EDİYOR
İYİ PARTİ ARSA TALEP EDİYOR Sivas Memleket
Bu içerik 85685 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

İYİ Parti Sivas İl Teşkilatı Sivas Valisi Davut Gül’den Sivasspor alt yapı kompleksi kurulması için arsa talebinde bulundu. Taleplerini sosyal medya hesabında paylaşan İYİ Parti İl Başkanı Taha Çaykuş, “"Nerden çıktı bu İYİ Parti, sürekli istiyor" diyenler için; bu isteğimiz Sivasspor için, genç yiğidolar için; Sivas valimiz Sayın Davut Gül’den talebimizdir,
Sivas’ımızı yiğido sporcuların yetiştirildiği bir il haline getirelim, bunun ilk adımını Sayın Valimizin öncülüğünde atalım. Tüm sporsever kardeşlerim bilmektedir ki; her geçen gün gelişmekte olan spor kategorilerinde ve özellikle futbolda alt yapının önemi tartışmasız bir gerçektir.
Bu konuda Şahsım ve İYİ Parti İl Teşkilatımız olarak; Sayın Valimizden talebimiz Sivas’ımız ve Sivasspor’umuz için bir arsa tahsisi yapılması yönündedir. Arsa tahsisinin ardından kurulacak olan SİVASSPOR ALT YAPI KOMPLEKSİ ile yiğido çocuklarımızın bu komplekste gerekli alt yapı eğitimlerini almalarına olanak sağlayalım. Kurulacak olan kompleks ile Sivasspor’umuzu Türkiye’ye ve Dünya’ya yiğido sporcular yetiştiren bir kulüp hüviyetine kavuşturalım. Türk sporuna hizmeti kendi içimizden çıkardığımız Sivas’ımızın kendi öz yiğido çocukları versin. Bu talebimize Sayın Valimiz ve ilgili kurumlarımızın da destek vereceğine inanıyorum” şeklinde bir mesajla duyurdu.

 

İYİ PARTİ ARSA TALEP EDİYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”