TFF’den kulüplere uyarı! 

TFF’den kulüplere uyarı!

TFF’den kulüplere uyarı!
TFF’den kulüplere uyarı! Sivas Memleket
Bu içerik 78161 kez okundu.

TFF resmi sitesinden basın açıklaması yaparak kulüpleri tesis desteği konusunda uyardı. Yapılan açıklamada “Türkiye Futbol Federasyonu'nun futbolun geliştirilmesi amacıyla futbol kulüpleri ile futbol ile ilgili kurum ve kuruluşların altyapı, tesis, eğitim ve futbol gelişim projeleri için mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerimizin ve ilgili kurum/kuruluşların 2018-2019 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmesi için başvuru süresi 1 Nisan 2018'de sona erecektir.

Kaynak Kullandırma Talimatının 6. Maddesi 1. fıkrasında belirtilen esaslara uygun olarak hazırlanmış başvuru dosyasının, (dosya sahibinin daha önceki sezonda başvuru yapmış olması, tahsis verilmiş ya da verilmemiş olması durumunda dahi) 2018-2019 sezonu için yeniden hazırlanarak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Kaynak Kullandırma Talimatının 4. Maddesi 5. fıkrası gereğince 01.04.2018 tarihinden sonra yapılacak başvurular, 2018-2019 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2019-2020 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecektir.”denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek