Güçyetmez güven tazeledi 

Güçyetmez güven tazeledi

TFFHGD Sivas şubesinin olağan genel kurulu yapıldı ve tek liste ile gidilen seçimde Çetin Güçyetmez yeniden şube başkanlığına getirildi.

Güçyetmez güven tazeledi
Güçyetmez güven tazeledi Sivas Memleket
Bu içerik 109 kez okundu.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sivas şubesinin olağan genel kurulu yapıldı ve tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Çetin Güçyetmez yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurula,ASKF Genel başkan yardımcısı Doğan Özçelik,Futbol il temsilcisi Hayrettin Yıldız,İl Hakem Kurulu Başkanı Nurettin Güler,Saha komiserleri başkanı Eyüp Bozbek katıldı.

Divan başkanlığına İlhan Başköy’ün getirildiği genel kurulda üyeler ise Oktay Turan ve Süleyman Topal oldu.

Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasından sonra geçilen seçimlere,Çetin Güçyetmez ve ekibinin listesinden başka aday çıkmadı ve 13 yıldır bu görevi yapan Çetin Güçyetmez yeniden TFFHGD Sivas şubesi başkanlığına yeniden seçildi.

Genel kurulda yapılan konuşmalarda Sivas hakemliğinin daha iyi yerlere gelmesi için herkesin destek vermesi gerektiği vurgulanırken,Başkan Çetin Güçyetmez’de hedeflerinin süper lige hakem göndermek olduğunu söyledi.

3 yıllığına yapılan seçimde Başkan Çetin Güçyetmez’in listesinde Serdar Kırankaya,Mehmet Öcal,Erdi Yıldırım ve Selim Müşteri yer aldı.

Güçyetmez güven tazeledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek