Durmak yok büyümeye devam 

Durmak yok büyümeye devam

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin 2017 yılını değerlendirdi ve 2018 hedeflerinden söz etti. Geride kalan yılın Sivas için faydalı olduğunu söyleyen Şahin, yatırımların aralıksız devam edeceğini söyleyerek, ‘Durmak yok, büyümeye devam’ mesajı verdi.

Durmak yok büyümeye devam
Durmak yok büyümeye devam Sivas Memleket
Bu içerik 87486 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, geride kalan yılı ve 2018 yılında yapılması planlanan çalışmaları aktardı. Yenilenmiş bir kadro olarak çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Şahin, “İlçe kongrelerimizi yaptık. Ve beldelerimizi yeniden bir şevkle yeniledik. İl kongremizi yaptık. Kadın kolları kongremizi yaptık. Ve 2019 yılına bütün teşkilatlarımızı hazırladık. Şuanda 2019 seçimlerine siyasi olarak o seçimlerde başarı göstermek ve Türkiye´yi geleceğe taşımak üzere Sivas teşkilatı olarak yürüyoruz. Bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız 6.Olağan Kongremize katıldılar. Sivas halkı büyük bir katılım, büyük bir teveccüh ve coşku gösterdi. Ben halkımıza bu katılımları, bu coşkuları ve Cumhurbaşkanımızın yanında dik durmaları sebebiyle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ŞEHİRİCİLİK AÇISINDAN İLERİ BİR AŞAMAYA GELİNDİ”

2017 yılının Sivas için faydalı geçtiğini vurgulayan Başkan Şahin,” Bu süreçte AK Parti 2002´den bu tarafa iktidar. 2002´den bu yana bu işlerin takibi, bu işlerin bir aşamaya gelmesi konusunda verimli çalışmalar yapıldı. Özellikle, şehirde belediyecilik açısından, alt geçitler, üst geçitler, tüneller, parklar, mesire alanları ve diğer hizmet binaları vatandaşlarımızın rahat edebileceği sosyal donatılar hepsi ileri bir aşamaya gelindi. Büyük bir bölümü tamamlandı. Ulaşım ve park sorunu belli şekilde çözülüyor. Önümüzdeki aylarda bu sorunda asgari noktaya inecektir. Özel idare açısından değerlendirmek gerekirse, birçok köyümüze bir milyon yedi yüz bin metrekare kaldırım taşı döşendi. Dolayısı ile köyleri çamurdan kurtardık. Sağlık hizmetleri noktasında, yeni hastanemizin sistemi oturdu. Yanına 3.blok 445 yataklı yer ihale edildi. 150 Milyonluk bir yatırım daha geliyor. Orada 950 araçlık açık, 1000 araçlık kapalı otopark yapılıyor. Oradaki mevcut sıkıntıyı da bu şekilde çözmüş olacağız” dedi.

Durmak yok büyümeye devam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek