HAYDİ, BİR BOT BİR MONT 

HAYDİ, BİR BOT BİR MONT

Sivas’ta bir grup motosiklet tutkunu çocuklar için kolları sıvadı. Maddi durumu iyi olmayan çocuklara destek amacı ile siz de bir mont bir bot desteğinde bulunabilirsiniz.

HAYDİ, BİR BOT BİR MONT
HAYDİ, BİR BOT BİR MONT Sivas Memleket
Bu içerik 83260 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Soğuk kış günlerinde ufakta olsa içlerini ve gönüllerini ısıtmak için yola çıkan Sivas Motosiklet grubu ‘bir mont bir bot’ kampanyası başlattı. İlk başta küçük çapta başlayan kampanyaya diğer illerde ki motosiklet kulüpleri ve yurt dışından da destekler gelince kampanya şu an için 4 okul ve 120 çocuğa ulaşabilecek duruma geldi.

Kampanyanın öncülerinden olan Motosiklet Grubunun Başkanı Erhan Kaygusuz, “Kampanyamızı Sivas motosiklet adına başlattık. Bende öğretmen olduğum için birçok çocuğumuzun okula montsuz ve yırtık ayakkabılarla geldiğini görüyordum buna istinaden grup arkadaşlarımızla küçük çapta başlayalım istedik ama diğer illerimizin motosiklet kulüplerinin ilgisi ile biraz daha kampanyamız gelişti 4 okulumuzda 120 çocuğa ulaştık salı ve ya Çarşamba günü dağıtımını bitireceğiz” dedi.

Kaygusuz, ayrıca “Motosiklet tutkunu olmak sadece gaz açıp gitmek değildir sosyal sorumluluk projelerinin de içinde olmaktır” ifadesinde bulundu.

 

HAYDİ BİR BOT BİR MONT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek