KANTİNCİLERDEN AKGÜL’E ZİYARET 

KANTİNCİLERDEN AKGÜL’E ZİYARET

Sivas Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Eyüp Çelik, Yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi olmayan diğer kantinci esnafı ile birlikte Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül’e ziyarette bulundu.

KANTİNCİLERDEN AKGÜL’E ZİYARET
KANTİNCİLERDEN AKGÜL’E ZİYARET Sivas Memleket
Bu içerik 84036 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Yapılan ziyarette Sivas’ta kantin esnafının sorunlarını dile getirildi ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Sivas Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Eyüp Çelik, kantinci esnafının kısıtlanan birçok ürün grubu nedeniyle kantin işletmecilerin ayakta kalmakta güçlük çektiğini, kantin kiralarının yüksekliğinden kantinci esnafının yakındığını dile getirdi.

Çelik, “Kantinci esnafımız ticari kaygıdan evvel çocukların sağlığını en az aileleri kadar kantincilerin de düşündüklerini çünkü kendilerinin de birer anne baba olarak bu konuda hassaslar” dedi.

Akgül ise kantinlere getirilen kısıtlamanın bir çözüm olmayacağını çocukların zaten okul dışına çıkarak kantinlerde yasaklanan ürünleri dışarıdan okula getirdiğini kaydederek “Bunun yerine çocukların zararlı besinlere yönelik olarak daha çok bilinçlendirilmesi gerekiyor” dedi.

Başkan Akgül 2018 yılı genel kurulundan sonra kantinci esnafına daha fazla ağırlık vererek birlik ve beraberlik içerisinde sorunların çözümü için emek sarf edeceğini ifade etti. Sivas Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Eyüp Çelik’e ve diğer kantinci esnafına 2018 Genel kurulunda kendisini desteklediklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

KANTİNCİLERDEN AKGÜL’E ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek