Ekinci güven tazeledi 

Ekinci güven tazeledi

AK Parti Sivas Kadın Kolları teşkilatı Olağan 5’inci Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Semiha Ekinci tekrar Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Ekinci güven tazeledi
Ekinci güven tazeledi Sivas Memleket
Bu içerik 75757 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Ak parti Sivas il 5’inci kadın kolları olağana kongresi gerçekleştirildi. Kongreye kadın kolları genel başkanı Lütfiye Selva Çam, Sivas milletvekilleri Habib Soluk, Hilmi Bilgin, Selim Dursun AK Parti il başkanı Ziya Şahin ve çok sayıda üye katıldı. Kongrede İlk olarak divan oluşturuldu. Divana milletvekili Hilmi bilgin başkanlık etti. İl Başkanı Ziya Şahin ise ‘’15 gün önce böyle bir coşkuyu bir kez daha yaşadık Sayın Cumhurbaşkanımız, liderimiz, milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Taha Akgül spor salonunu ağzına kadar doldurdunuz’’ diyerek teşekkür etti.

Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam ‘’Sivas’ımızın bizde çok özel bir yeri var 16 Nisanda halk oylamasında yüzde 71’in üzerinde bir oy aldık’ diyerek Sivas’a minnetlerini dile getirdi. Konuşmaların ardından İl Kadın Kolları Başkanı Semiha ekinci, Kadın kolları genel başkanı Lütfiye Selva Çam’a Türk bayrağı ve kuranı kerim hediye etti.

Tek liste halinde gidilen Kongrede Semiha Ekinci yeniden başkan seçildi. Kongresi sonrası bir açıklama yapan Ekinci, ‘’Aşkla Çalışan Yorulmaz. Ya Allah Bismillah. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bizlere bu yolda her zaman destek veren ve hiç bir zaman emeğini esirgemeden gecesini gündüzüne katan özellikle önceki dönemde Yönetim kurulumuzda yer alıp bu dönemde bayrağı devreden tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ve bu bayrak yarışında yepyeni hizmetler için bayrağı devralan yeni yönetim kurulumuza bu zorlu dönemde hayırlı hizmetlere imza atmalarını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. AK Parti davası bir sevda işidir aşk işidir ve gönüllü hizmete dayanan Halka hizmet Hakka Hizmettir parolası ile yola çıkan bir davanın adıdır. Yeni Yönetim Kurulumuzda yer alan yer almayan tüm dava arkadaşlarımızla birlikte bu yeni dönemde çok güzel hizmetlere imza atacağımıza inancım sonsuzdur’’ dedi.

Ekinci güven tazeledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”