2019, dünya mazlumları için de önemli 

2019, dünya mazlumları için de önemli

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, yeni teşkilat oluşumu ile 2019 yılı seçimleri için çalışmalara başlattıklarını söyleyerek, ‘’2019 seçimleri sonrası, İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde insanları mağdur eden meseleler bir bir izale edilecek ve dünyadaki zulüm son bulacaktır’’ dedi.

2019, dünya mazlumları için de önemli
2019, dünya mazlumları için de önemli Sivas Memleket
Bu içerik 82500 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Sivas’taki 71,3’lük oy potansiyelinin 2019 seçimlerinde daha da artırılması için çalıştıklarını söyledi. 2019 seçimlerinin sadece şehirleri ve ülke için önemli olmadığını vurgulayan Şahin, dünya mazlumları için de bu seçimlerin büyük önemi olduğunu ifade etti.

Çalışmaları hakkında ve 2019 seçimleri hakkında bir açıklama yapan Şahin, ‘’2019’a giderken yeni bir dönem, yeni bir süreç başladı. 2019 yılında yapılacak her üç seçim de, Türkiye’miz ve gözü bizlerde olan mazlum, mağdur milletler için çok önemli. Sayın cumhurbaşkanımıza bu süreçte yanında durmak ve ona destek olmak suretiyle yükünü almak için yeni bir kadro oluşturduk. Hem ana kademe hem kadın kollarımız hem gençlik kollarımız olarak Sivas teşkilatları, 2019 sürecinde yük alacak ve yüzde 71,3 olan halk oylamasındaki neticeyi daha yukarılara çıkartacaktır. Yeni kadrolarımızla birlikte kongre sonrası çalışmaya başladık. İnşallah seçim günü hem Sivas olarak, hem Türkiye olarak yeni dünyaya yeni umutlar saçan bir AK Parti damgasını o güne vuracak. Ve mağdur, mazlum milletlerin kurtuluşu olacaktır. Zira Kudüs meselesinde olduğu gibi AK Partiden başka bir parti ve Tayyip Erdoğan’dan başka bir lider meselelerinin altından kalkması mümkün değildir. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Kudüs meselesi ve insanları mağdur, mazlum eden diğer meseleler bir bir izale edilecek ve dünyadaki zulüm son bulacaktır’’ dedi.

2019 dünya mazlumları için de önemli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek