‘Uzat Elini’ projesi ödül aldı 

‘Uzat Elini’ projesi ödül aldı

Gazipaşa İlkokulu eğitimcileri tarafından hazırlanan “Uzat Elini” projesi, Milli Eğitim Bakanlığı Teşvik ödülü alan 5 projeden biri oldu.

‘Uzat Elini’ projesi ödül aldı
‘Uzat Elini’ projesi ödül aldı Sivas Memleket
Bu içerik 93220 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Gazipaşa İlkokulu “Uzat Elini” projesi ile “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” kapsamında Bakanlık Teşvik ödülüne layık görüldü. Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirilen programda ödülünü alan proje ekibi, Okul Müdürü Hulusi Sayıcı ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Ziyarette Altınsoy’a bilgi veren Bülbül, “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 3 bin 357 başvuru yapıldığını, proje raporlarının değerlendirilmesinin ardından 189 çalışmanın saha ziyaretine kalma başarısı gösterdiğini söyledi. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışmanın bölgesel ödül almaya layık görüldüğünü belirten Bülbül, bölgesel ödül alan çalışmalar arasından 15 çalışmanın Bakanlık Ödülü, 5 çalışmanın ise Bakanlık Teşvik Ödülü almaya layık görüldüğünü belirtti. Bülbül, Gazipaşa İlkokulu’nun da bu kapsamda teşvik ödülü aldığını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ise proje ekibini tebrik etti. Altınsoy, Okul Müdürü Hulusi Sayıcı ve öğretmenlerden projenin detayları hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Hulusi Sayıcı daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı Yenilikçilik Beratı ve plaketini Altınsoy’a takdim etti.

‘Uzat Elini’ projesi ödül aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek