“Ayrılan para yetersiz” 

“Ayrılan para yetersiz”

Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Ahmet Çetin, Suşehri İlçe özel idare binası için ayrılan 60 bin TL’nin yetersiz olduğunu, onarım için 50 bin TL’ye ihtiyaç olduğunu söyledi.

“Ayrılan para yetersiz”
“Ayrılan para yetersiz” Sivas Memleket
Bu içerik 85506 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Ahmet Çetin, Suşehri ilçesinde bulunan Özel İdare Binası’nın bakım onarıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Komisyonlarının hazırladığı rapor hakkında meclis üyelerine bilgi veren Çetin, “Suşehri İlçe özel idare binası 1982 yılında 400 m2 üzerine beş kat olarak inşaa edilmiş, birinci katı dükkan olarak şahıslara satılmış, kalan dört katın ikinci ve üçüncü katında İlçe özel idaresi, Tapu dairesi ve Kadastro dairesi bulunmaktadır. Dördüncü ve Beşinci katlan boş, kapı ve pencereleri kırık, çatısı akmakta ve tehlike arz etmektedir” dedi.

Suşehri ilçesi Özel idare Binası’nın bakıma alınması gerektiğini vurgulayan Çetin, “Binanın bakım ve onarımı için 60 bin TL mevcut olduğu fakat yukarıda belirtilen işlere yetmeyeceğinden 50 bin TL daha takviyeyle ihtiyaca cevap vereceğe kanaatine varılmıştır. Sonuç olarak, konunun değerlendirilmek üzere İl özel İdaresi Plan Proje Yatırım ve inşaat Müdürlüğüne gönderilmesi komisyonumuzca uygun görülmüştür” ifadelerini kullandı.

“Ayrılan para yetersiz”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”