Okumayı öğrenen öğrencilerine bot hediye etti 

Okumayı öğrenen öğrencilerine bot hediye etti

Danişment İlkokulu 1-A sınıfı öğretmeni Osman Çelik, öğrencilerinin okumaya attıkları ilk adımı örnek bir proje ile ödüllendirdi. Sınıf öğretmeni Osman Çelik, sınıfında öğrenim gören öğrencilere motive kazandırmak amacı ile bot ve çeşitli hediyeler kazandırdı.

Okumayı öğrenen öğrencilerine bot hediye etti
Okumayı öğrenen öğrencilerine bot hediye etti Sivas Memleket
Bu içerik 81485 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Danişment İlkokulu 1-A sınıfında örnek bir proje hayata geçirildi. 1’inci sınıfta okuma yazma mantığını çözen öğrenciler, Öğretmenleri Osman Çelik’in gayretleri ve sosyal çevre etkileşimi ile ödüllendirildiler. 1-A sınıfında eğitim gören 32 öğrencinin tamamına bot ve çeşitli hediyeler verildi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Sivas Valisi Davut Gül’ün ‘eğitilmiş nesiller için herkes elinde gelenin fazlasını yapmalı’ talimatı Sivas’ta da hayat buluyor. Türkiye’nin, aydınlık yarınları için eğitimin ne denli önemli olduğu bilinciyle hareket eden eğitimciler, sıra dışı etkinlik ve gayretlerle örnek olmaya devam ediyorlar. Sivas’taki özverili eğitimcilerden biri olan Sınıf Öğretmeni Osman Çelik, minik öğrencilerin motivesi için girişimlerde bulunarak çocukları ödüllendirme programı düzenledi. Bu bağlamda Öğrencilerin çalışmalarını teşvik etmek amacıyla çocuklara kışlık bot ve değişik hediyeler takdim eden Yazar Etem Gölbaşı, “yeter ki bu güzel çocuklar mutlu olsun ve ülkelerine güzel hizmetler yapsınlar” dedi.

Aldığı ayakkabıları kar yağmadan bir bir öğrencilere giydiren yazar Etem Gölbaşı, başarılı devam etmeleri halinde ilkbaharda da tamamına yazlık ayakkabı alacağını söylemesi, çocuklar tarafından coşkuyla alkışlandı. Uzman eğitimciler, çocukların bu dönemde en hassas olabilecekleri okula uyum ve başarı çıtalarının yükseltilmesi için bu tür teşviklerin olumlu motivasyonları hayata geçireceği görüşlerini dile getiriyorlar.

Okumayı öğrenen öğrencilerine bot hediye etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek