“Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz” 

“Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz”

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan adayı Ömer Yıldız, “Biz bu işin çilesini çeken insanlar olarak çözümlerini biliyoruz, bizim derdimiz var dertli olmayan dermanını da bulamaz. Esnafımızın derdi sıkıntısı bizim derdimiz olacak. Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz” dedi

“Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz”
“Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz” Sivas Memleket
Bu içerik 73834 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerine sayılı günler kaldı. Başkanlık seçimlerinin yaklaşmasının ardından Ömer Yıldız, adaylığını açıkladı.

 

Yaklaşık 20 yıldır nakliye sektöründe faaliyet gösteren Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası

Başkan adayı Ömer Yıldız, 2014 yılından itibaren SS Kooperatifin de başkanlığını yürüttüğünü söyledi.

Şoför Esnafına daha iyi hizmet vermek amacıyla aday olduğunu belirten Başkan adayı Yıldız; “Ben uzun yıllar bu sektörün içerisindeyim. Şoför esnafımızın sorunlarını bilen birisi olarak onların içinden birisi olarak onlarla da istişarelerin ardından aday olmak için karar aldık” dedi.

Seçim çalışmalarına başlayarak şoför esnafları ziyaret etmeye başlayan Yıldız, “ Birçok esnafımızı ziyaret ederek onların sorunlarını dinledim. Oda başkanı seçilmem halinde gerçekleştirmeyi planladığım projelerimi anlattım. Şoför esnafının şahsına göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı da mutlu oldum. Biz bu işin çilesini çeken insanlar olarak çözümlerini biliyoruz, bizim derdimiz var dertli olmayan dermanını da bulamaz, esnafımızın derdi sıkıntısı bizim derdimiz olacak. Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz. Esnaf olarak yakıt, araç bakım ve sigorta en büyük sorunumuz, yıllardır buna çözüm bulunmuyor üretilmiyor. Biz bunların hepsine çare bulacağız, dersimize çok iyi çalıştık, odayı esnafımızla birlikte yöneteceğiz birlikte başaracağız” diye konuştu.

 

 

“Esnafımıza ilaç gibi geleceğiz”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”