Yollardan gidilmiyor 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Yollardan gidilmiyor

AK Parti Gemerek İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Hastürk, ilçelerde yapılan yama çalışmalarının yetersiz olduğunu vurgulayarak; “Özel İdaresi çalışma yapıyor ancak yeterli değil. Yollarımız bir kısmı şuanda yamandı ama yeterli mi yeterli değil. Gemerek ilçesinde bütün yollarımız yarım kaldı. Ekipler buna rağmen Altınyayla’ya geçtiler. Vallahi köylüler böyle olmaz diye zeldenişte bulunuyor. Yollardan gidilmiyor” dedi.

Yollardan gidilmiyor
Yollardan gidilmiyor Sivas Memleket
Bu içerik 145 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

AK Parti Gemerek İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Hastürk, milletin meclis üyelerini kendilerine hizmet etmek için seçtiğini ancak yapılan asfalt yama çalışmalarının yetersiz olduğunu söyledi.

Millete hizmet etmek için İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi çatısı altında toplandıklarına dikkat çeken Hastürk; “O yüce millet bizi seçti. Hizmet etmemiz için bizlere görev verdi. Ebetteki o milletin gözlemleri var. Bu meclis il genelinde ne yapıyor diye gözlemliyor. İnşallah millete yönelik iyi hizmetler ve iyi kararlar alırız” dedi.

Gemerek’te yapılan asfalt yama çalışmalarının yetersiz olduğunun altını çizen Hastürk; “Özel İdaresi çalışma yapıyor ancak yeterli değil. Yollarımız bir kısmı şuanda yamandı ama yeterli mi yeterli değil. İki tane kamyon görevlendiriliyor. Akşama kadar 2 kamyon asfalt bitiyor kamyonlar geri merkeze dönüyor. Şuanda bizim Gemerek ilçesinde bütün yollarımız yarım kaldı. Ekipler buna rağmen Altınyayla’ya geçtiler. Her tarafta asfalt çalışması yapılsın ancak yapılan işler yarım bırakılmasın. Madem çalışmalar yetişmiyorsa Meclis olarak yama ekibini çoğaltalım. Vallahi köylüler böyle olmaz diye zeldenişte bulunuyor. Yollardan gidilmiyor. Yollar delik deşik olmuş bide bu yolun üzerinden kış geçecek o zaman vatandaş ne yapacak?. O zaman biz meclis olarak yama ekibini çoğaltacağız. Altınyayla, Şarkışla ve Gemerek’te yama çalışmaları tamamlanmadı. 43 gün asfalt tadilat süresi verilmiş Gemerek’e. 43 günün 10 günü zaten bayram tatiline gitti. Kalan 33 günde de çalışmalar tamamlanamadı. Yama yapılırken o bölgenin Özel İdaresi, ekipleri veya kurumun mühendisleri yolları kontrol etsinler. 34 köy gezdim 34 köyün bazılarında yapılan yamalar kavlamış olduğu görülmekte. Sel olduğunda yollardaki asfaltlar yine kavlayacak. İnşallah bu mecliste millete karşı iyi bir karar alırız” ifadelerini kullandı. 

Yollardan gidilmiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”