“Kara Cuma propagandasını Lanetliyorum ve kınıyorum” 
Reklamı Geç
Advert

“Kara Cuma propagandasını Lanetliyorum ve kınıyorum”

AK Parti Yıldızeli İl Genel Meclisi Üyesi Ziyaeddin Mat, “Hristiyan âleminin başlatmış olduğu kara Cuma propagandasını en kalbi duygularımla nefretle protesto ediyorum lanetliyorum ve kınıyorum. Ülkemize yakışmayan bir şeydir. Ülkemizin ekmeğini yiyen işletmelerin bunu yapmamalarını kesinlikle öneriyorum.”

“Kara Cuma propagandasını Lanetliyorum ve kınıyorum”
“Kara Cuma propagandasını Lanetliyorum ve kınıyorum” Sivas Memleket
Bu içerik 278 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

AK Parti Yıldızeli İl Genel Meclisi Üyesi Ziyaeddin Mat, Hristiyan âleminin başlatmış olduğu bir kara Cuma yaygarasının devam ettiğini, vatandaşların bu işe alet olan esnaflardan alışveriş yapmaması gerektiğini söyledi.

Grup odasında yaptığı açıklamada yapılan karalama kampanyaları ile toplumumuzda ayrımcılık oluşturulmaya çalışıldığını vurgulayan Mat; “Son günlerde ülkemizde Hristiyan âleminin başlatmış olduğu bir kara Cuma yaygarası devam etmektedir. Oysaki Amerika’da başlatılan bu kara Cuma meselesine ülkemizde bazı arkadaşlarımız bazı işletmecilerimiz de alet olmuşlardır” dedi.

Bizim dinimizde kesinlikle böyle bir şey olmadığını vurgulayan Mat; “Rabbim Kuranı Kerim’de Cuma namazına binaen 1,5 sayfalık bir süre nazil etmiştir. Koskoca Cuma Suresi vardır. Bu surede, Cuma günü namaza çağrıldınız zaman koşunuz, namazlarınızı kılınız, ondan sonra yeryüzüne dağılıp işlerinize bakınız mealinde ayet vardır. Bu kara Cuma propagandasını en kalbi duygularımla nefretle protesto ediyorum, lanetliyorum, kınıyorum. Ülkemize yakışmayan bir şeydir. Ülkemizin ekmeğini yiyen işletmelerin bunu yapmamalarını kesinlikle öneriyorum. Sağduyulu vatandaşlarımıza da buralardan alışveriş yapmamalarını öneriyorum” ifadelerini kullandı.

“Kara Cuma propagandasını Lanetliyorum ve kınıyorum”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor