10 bin noktaya ulaştık 
Reklamı Geç
Advert

10 bin noktaya ulaştık

AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, büyük kongre öncesi Sivas teşkilatının çalışmalarını aktardı. Sivas’taki çalışmaların genel merkez tarafından diğer illere örnek gösterildiğini söyleyen Şahin, şu ana kadar il genelinde 10 bin noktaya ulaştıklarını belirtti.

10 bin noktaya ulaştık
10 bin noktaya ulaştık Sivas Memleket
Bu içerik 3735 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, partinin büyük kongresi öncesi Sivas teşkilatının hazırlıklarından söz etti. Şahin vatandaşa ulaşma noktasında Sivas teşkilatını çalışmalarının Genel Merkez tarafından örnek gösterildiğini belirterek, hedeflerinin 1238 köy, 251 mahalle, 627 mezraya ulaşmak olduğunu söyledi. Şahin yaptığı açıklamada, ‘’Sivas il kongremiz büyük ihtimalle Aralık ayında yapılacak. Sivas’ta takvimimizi erken bitirdik. 30 Eylül’de merkez ilçe kongremizi yaptık. Mayıs’ta yapılacak büyük kongre için İl Kongresi, kadın kolları, gençlik kolları kongrelerimizi yapıp hazır olacağız. Bu süreçte Sivas’ta partimizin ana kademe teşkilatlarıyla çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak hedefiyle yola çıktık. Bunu büyük bir coşku ile büyük bir hareketlilikle yaptık. Teşkilatlarımız birbiri ile yarıştılar. 10 ekip kurduk ve ilçelere görevlendirdik, her tarafı dolaştık. Buradaki maksadımız şu; il genel meclis üyeleri ile teşkilatımızın köylere ulaşması. Oradaki insanların hizmetlerden memnuniyetini isteklerini, taleplerini almak ki, bunları biz rapor haline getirerek Genel Merkeze sunduk. Hatta çalışma sistemimiz genel merkez tarafından diğer illere örnek olarak gösterildi ve aynı şekilde çalışma yapmaları istendi.

1 Ekimden 31 Ekime kadar 8121 noktaya belgeli şekilde ulaşmış olduk. Tabi bu süreçte daha fazla kişiye ulaşıldı ama kayıt altında olan sayı bu. Belli ilçelerde çalışmalarımız devam ediyor. Her noktaya ulaşmamız devam ediyor. Bugün itibari ile ulaştığımız nokta sayısı 10 bine ulaştı. Hedefimiz 1238 köy, 251 mahalle, 627 mezraya ulaşmış olmayı hedefliyoruz. 100 küsur köyümüz kaldı gitmediğimiz. Ben şunu gördüm; biz vatandaşa gidip sorduğumuzda ne istediğini çok rahat dile getirebiliyor’’ dedi.

 

10 bin noktaya ulaştık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”