YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM 

YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yönetici sekreterlerine kişisel ve profesyonel birikimi geliştirme ve yenileme amacıyla eğitim semineri verildi.

YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM
YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM Sivas Memleket
Bu içerik 8131 kez okundu.

Sümeyra DENİZ

 

Cumhuriyet Üniversitesinde yönetici sekreterlerine Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Sema Biçer tarafından etkili iletişim, Rektörlük Özel Kalem Müdürü Fatih Özkan ise büro yönetimi ve sekreterlik sistemi eğitim semineri verildi. Cumhuriyet Üniversitesi Merkezi Amfide gerçekleştirilen eğitime Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, Rektörlük Özel Kalem Müdürü Fatih Özkan ve yönetici sekreterleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, “Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldızın talimatı ile eğitim seminerlerine hız verdik. Kurumların kendine ait bir kişilikleri ve kültürleri vardır. Üniversitemizin yarım asırlık bir geçmişi var. Cumhuriyet tarihinin ve şehrimizin en önemli kurumları arasındadır. Bugüne kadar eksikler, sorunlar olabilir. Yakınmaya mahal vermeden bundan sonra yolumuzu çizmemiz gerekiyor. Sizler yönetici asistanlarınız makam aynalarısınız, herhangi birisi yöneticinin yanına girmeden önce sizlerle muhatap olacaktır. Konuklarla kısacası siz ilgileneceksiniz. Sizler bazen kurumların doğru işleyip işlemediğini kişilere lanse edersiniz. Onun için etkili iletişim sizler için çok önemlidir” dedi.

Seminerde etkili iletişim kurma yolları, anlamak ve anlaşmak için gerekli bilgi ve beceriler konusu işlendi. 

YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek