“Şikayetçiyiz” 

“Şikayetçiyiz”

İlçelerinde 2017 yılı yatırım programına alınan işlerin birçoğunun uygulanmadığını ifade eden İmranlı İl Genel Meclisi Yılmaz Atmaca, “2017 yılı yatırım programı bitmek üzere, 2018 programına doğru ilerliyoruz. Yatırım programları hazırlanırken ilçe ilçe değerlendirmeler yapıldı ama biz 2017 yılı yatırım programı dolmasına rağmen ilçemizde yaptığımız programların çoğunun bitmemesinden şikâyetçiyiz” dedi.

“Şikayetçiyiz”
“Şikayetçiyiz” Sivas Memleket
Bu içerik 5378 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

İmranlı İl Genel Meclisi Üyesi Yılmaz Atmaca, Sivas İl Özel İdaresi’nde yapan bazı kurum müdürlerini eleştirdi. 2017 yılı yatırım programı kapsamına alınan işlerin ilçeler de yeterince uygulanmadığını iddia eden Atmaca, bunun müsebbiplerinin idare kurum müdürleri olduğunu söyledi

Yerel parlamentoda gündem dışı söz alarak konuşan Yılmaz Atmaca: “2017 yılı yatırım programı bitmek üzere, 2018 programına doğru ilerliyoruz. Yatırım programları hazırlanırken ilçe ilçe değerlendirmeler yapıldı ama biz 2017 yılı yatırım programı dolmasına rağmen ilçemizde yaptığımız programların çoğunun bitmemesinden şikâyetçiyiz. Özellikle üstüne basa basa takip etmemize rağmen söylemek istemiyorum ama bazı yatırımlarımızın kurum müdürlerimiz tarafından keyfi olarak yapılmadığını gördük. İmranlı ilçesi ödeneği az olan bir ilçe. Herhangi bir yatırımın kesilmesi hizmetlerin aksamasına neden oluyor. Umarım uygulanmayan programlarımız uygulanır, yatırımlar ilçemize gider ve ilçemizde bir nevi hizmet görmüş olur.”

“Şikayetçiyiz”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Milli oyuncular göz doldurdu
Milli oyuncular göz doldurdu