“İnsanlara hizmet etmek istiyoruz” 
Reklamı Geç
Advert

“İnsanlara hizmet etmek istiyoruz”

AK Parti Sivas Merkez ilçe Başkanı Tarık Eminoğlu: “Mahallelerimizde veya köylerimizde ne gibi eksiklikler var onlara yönelik çalışmalar yapacağız. Hükümetimizin politikalarını, Belediyemizin çalışmalarını insanlara aktaracağız. Elimizden geldiği kadar en iyi şekilde insanlara hizmet etmek istiyoruz” dedi.

“İnsanlara hizmet etmek istiyoruz”
“İnsanlara hizmet etmek istiyoruz” Sivas Memleket
Bu içerik 3835 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

AK Parti Sivas Merkez ilçe Başkanı Tarık Eminoğlu, AK partinin 2019 yılında yapılacak olan seçime hazır olduklarını söyledi.

Gazetemizi ziyaret ederek Memleket Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Geneş ile bir süre sohbet eden Eminoğlu, AK Parti hükümetinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kongrenin ardından göreve başladıklarını ve azimle çalıştıklarını aktaran Eminoğlu: “Merkez ilçe başkanı olarak seçildikten sonra ilk olarak yönetimimizi oluşturduk. Bu hafta basın camiasında yer alan yerel gazeteleri ziyaret ederek çalışmalarımızı anlatıyoruz” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı olarak hizmet etmek için göreve geldiklerini vurgulayan Eminoğlu: “Elimizden geldiği kadar en iyi şekilde insanlara hizmet etmek istiyoruz. Teşkilatımızı yeni oluşturduğumuz için geçen hafta ilk toplantımızı yaptık ve yürütmemizi oluşturduk. Bu hafta mahalle başkanları ile bir araya gelerek istişare edeceğiz. Mahallelerimizde veya köylerimizde ne gibi eksiklikler var onlara yönelik çalışmalar yapacağız. Hükümetimizin politikalarını, Belediyemizin çalışmalarını insanlara aktaracağız. Önümüzdeki dönemde 2019 seçimleri var. Bu seçime güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Geneş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi. 

“İnsanlara hizmet etmek istiyoruz”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”