Erdoğan'dan Vatandaşa Altın çağrısı 

Erdoğan'dan Vatandaşa Altın çağrısı

AK Parti grup toplantısında Konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yastığın altında veya kolunuzdaki altınlar bize bir şey kazandırmaz. Vatandaşlarımızı ülkenin gelişmesine katkı sağlamasına davet ediyorum" dedi.

Erdoğan'dan Vatandaşa Altın çağrısı
Erdoğan'dan Vatandaşa Altın çağrısı Sivas Memleket
Bu içerik 3835 kez okundu.

AK Parti grup toplantısında Konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Altın tahvili ve altında dayalı kira sertifikası uygulamasını çok değerli buluyorum. Yastığın altında veya kolunuzdaki altınlar bize bir şey kazandırmaz. Vatandaşlarımızı ülkenin gelişmesine katkı sağlamasına davet ediyorum" dedi.

"YASTIK ALTINDAKİ ALTINLAR EKONOMİMİZE KAZANDIRILMALI"

Altın tahvili ve altında dayalı kira sertifikası uygulamasını çok değerli buluyorum. Yastığın altında veya kolunuzdaki altınlar bize bir şey kazandırmaz. Ekonomimize kazandırılmasına imkan sağlayacağına inanıyorum. Aynı zamanda o altın sahiplerine de değerlendirme noktasına çok şeyler kazandıracağına inanıyorum. Vatandaşlarımızı ülkenin gelişmesine katkı sağlamasına davet ediyorum.

"İNSANIMIZIN HAYATINA DOKUNAN HER KONUYA ÖNEM VERECEĞİZ"

“İstihdam konusundaki hedeflerimizi yüksek tutmalıyız” diyen Erdoğan,. “George Orwell, Hayvan Çiftliği kitabında mesela BM'nin 5 ülke ile sınırlanan sistemini eleştirir. Orwell bir başka kitabında ise "Bir babanın işsiz kalması eve belirli bir gelirin girmemesinin ötesinde çocuklarının oyuna katılamaması, karısının itibar kaybetmesi ve kendisinin de artık sokağa çıkamaması demektir" diyor. Bizim de "insanı yaşat ki devlet yasaşın" demekle istatistik olarak belirtmekle birlikte bir insan olduğunu da asla unutmamalıyız.İşsizlik sigortasından, yaşlılık aylıklarına kadar insanımızın hayatına dokunan her konuya özel ehemmiyet vermeliyiz.”

Erdoğan'dan Vatandaşa Altın çağrısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek