Sivas’ta Akşener rüzgarı 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Sivas’ta Akşener rüzgarı

Merak Akşener’in kuracağı parti için Sivas’ta da hareketlilik yaşanmaya başlandı.

Sivas’ta Akşener rüzgarı
Sivas’ta Akşener rüzgarı Sivas Memleket
Bu içerik 1845 kez okundu.

Sümeyra DENİZ


Daha öncesinde Sivas MHP İl ve ilçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Ragıp Özkan, yeni kurulan parti için Sivas’ta il binası ile ilgili çalışmalar olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu.
İki yıl önce, Sivas MHP İl ve ilçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Ragıp Özkan, yeni kurulan parti için Sivas’ta il binasının tutulduğunu Facebook hesabı üzerinden duyurarak, fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Özkan, 2015 yılı Şubat ayında gerçekleştirilen ve 2 kişinin aday olduğu MHP Sivas İl Başkanlığı kongresinde, oy çokluğu ile il başkanı seçilmişti.
Özkan, daha önce de sık sık MHP’den ayrılan Meral Akşener ile anılıyordu ki, Facebook hesabından “Sn. Meral Akşener liderliğinde kurulan partimizin Sivas il binasını tutarak tadilat işlemlerine başladık… Allah utandırmasın” paylaşımıyla sinyali vermiş oldu.
Merkez Demokrat Parti

Meral Akşener’in kuracağı partinin ismi ile ilgili se geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Koray Aydın açıklamalarda bulundu. Aydın’ın açıklaması, “Birçok şey üzerinde çalışıyor ama. Merkez Demokrat Parti olarak bir amblem çalışması var” şeklinde ifadelere yer verdi.

Sivas’ta Akşener rüzgarı meral akşener mdp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”