HAYATA AĞACI DERNEĞİNE 120 KURBAN HİSSESİ VEKÂLETİ 

HAYATA AĞACI DERNEĞİNE 120 KURBAN HİSSESİ VEKÂLETİ

Hayat Ağacı Derneği’nin her yıl düzenlediği birçok yardım faaliyetinin yanı sıra kurban bayramı için de her yıl olduğu gibi bu yıl da vekâleten kurban kampanyası düzenledi. Kurban Bayramı süresince hayır sahiplerinin bağışları ile bu yıl toplam 120 adet büyükbaş kurban, hisse sahipleri adına kesildi.

HAYATA AĞACI DERNEĞİNE 120 KURBAN HİSSESİ VEKÂLETİ
HAYATA AĞACI DERNEĞİNE 120 KURBAN HİSSESİ VEKÂLETİ Sivas Memleket
Bu içerik 153 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Hayat Ağacı Derneği tarafından bu yıl kurban bayramında 120 adet kurban vekaleti hisse sahipleri adına kesildi. Hayat Ağacı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın burada yaptığı açıklamada, “Bütün İslam âleminin ve Sivas’taki hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Özellikle Arakan başta olmak üzere Suriye ve dünyanın dört bir köşesinde zulüm altına olan Müslüman kardeşlerimize Rabbim bu bayramın hürmetine onlara inşallah kolaylıklar versin. O zulümden bir an önce kurtulmalarını niyaz ediyorum.” dedi. 120 adet kurban bağışında bulunan hak sahiplerine teşekkür ederek, kurbanlarının kabul olmasını dileyen Başkan Aydın, “Hayat Ağacı Sivas’ta sosyal yardımı layıkıyla yapmaya çalışan bir kuruluştur. Önemli bir ihtiyacı karşılıyorlar. Sivas’ın hangi sokağından hangi mahallesinde ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa Hayat Ağacı onlara destek olmaya, yardım elini uzatmaya çalışıyor. Bu anlayışı sürdürürken ise en büyük desteği halkımızdan alıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Aydın; 120 kurban, 835 adet hissedarımız var. Burada kesilen kurbanlarımızı kayıt altına alıyoruz. Hissedarlarımıza bu kayıtları ulaştırıyoruz. Arzu eden hissedarlarımıza 5’şer kiloluk et ikram ediyoruz. Etler bir gün dinlendikten sonra bayramın ikinci günü hisse sahiplerinin adreslerine teslim edildiğini söyledi.

HAYATA AĞACI DERNEĞİNE 120 KURBAN HİSSESİ VEKÂLETİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü