Çocuk acil Yeni Numune’ye taşınıyor 
Advert

Çocuk acil Yeni Numune’ye taşınıyor

Eski Devlet Hastanesinde yürütülen Çocuk Acil Servisi yarından itibaren Yeni Numune Hastanesinde hizmet verecek. Çocuk Acil servisinin yanı sıra Dâhiliye ve Çocuk Akşam Poliklinik Hizmetlerinin de yeni binaya taşınacağı belirtildi.

Çocuk acil Yeni Numune’ye taşınıyor
Çocuk acil Yeni Numune’ye taşınıyor Sivas Memleket
Bu içerik 378 kez okundu.

Yüksel MENEKŞE

Numune Hastanesi ek binası olarak hizmet veren Eski Devlet Hastanesinde bazı birimler Yeni Numune Hastanesine taşınıyor.Yapılan açıklamada ‘’23.08.2017 Çarşamba tarihinden itibaren Çocuk Acil servisimiz Numune Hastanesi Yeni Binaya taşınacaktır. Dahiliye ve Çocuk Akşam Poliklinik Hizmetleri de aynı tarihten itibaren Numune Hastanesi Yeni Binada devam edecektir’’ denildi.

Taşınmanın daha kaliteli hizmet için gerçekleştirildiğini belirten Numune Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Mahmut Aluç, ‘’Sağlık hizmetlerinin tek çatı altında olması sağlık hizmetinin daha verimli olması açısından Çocuk Acil Numune Hastanesine taşımayı düşünüyoruz. Eski Sivas Devlet Hastanesinin olduğu binadaki çocuk acil servisi dar ve eski bir bina.Yeni hastanede yerini hazırladık. Çocuk Acil, Çocuk Birimi adı altında Numunede hizmet vermeye devam edecek’’ dedi.

 

Çocuk acil Yeni Numune’ye taşınıyor sivas çocuk acil acil taşınıyor sivas acil sdh
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas’ı gören üniversite istedi
Sivas’ı gören üniversite istedi
Kışın üşümeyecekler
Kışın üşümeyecekler