Advert

TFF 2.LİG KIRMIZI GRUPTA İLK ÜÇ HAFTA PROĞRAMI AÇIKLANDI

TFF 2.LİG KIRMIZI GRUPTA İLK ÜÇ HAFTA PROĞRAMI AÇIKLANDI
TFF 2.LİG KIRMIZI GRUPTA İLK ÜÇ HAFTA PROĞRAMI AÇIKLANDI Sivas Memleket
Bu içerik 84 kez okundu.

1.HAFTA

26 Ağustos 2017 Cumartesi

SİVAS BELEDİYE SPOR    SANCAKTEPE BELEDİYESPOR      MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ              16.00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR        EYÜPSPOR                         16.30

TOKATSPOR       AFJET AFYONSPOR         TOKAT GAZİOSMANPAŞA STADI             16.30

HATAYSPOR       KASTAMONUSPOR 1966              ANTAKYA ATATÜRK STADI          16.30

TUZLASPOR A.Ş.              İNEGÖLSPOR     TUZLA BELEDİYE STADI  17.00

MENEMEN BELEDİYESPOR          KOCAELİ BİRLİK SPOR                    17.00

BODRUM BLD. BODRUMSPOR  SARIYER                              17.00

BUCASPOR         KEÇİÖRENGÜCÜ              YENİ BUCA STADI            20.00

MERSİN İDMANYURDU                AMED SPORTİF FAALİYETLER     MERSİN STADI  20.00

 

 

2.HAFTA

9 Eylül 2017 Cumartesi

İNEGÖLSPOR     BODRUM BLD. BODRUMSPOR  İNEGÖL İLÇE STADI         16.30

SARIYER               MENEMEN BELEDİYESPOR                          16.30

KOCAELİ BİRLİK SPOR    ETİMESGUT BELEDİYESPOR        ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI         16.30

10 Eylül 2017 Pazar

AMED SPORTİF FAALİYETLER     SİVAS BELEDİYE SPOR    SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ                15.30

KASTAMONUSPOR 1966              TOKATSPOR       KASTAMONU GAZİ STADI           16.00

KEÇİÖRENGÜCÜ              HATAYSPOR       AKTEPE STADI   16.00

EYÜPSPOR          BUCASPOR         EYÜP STADI        16.30

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR      TUZLASPOR A.Ş.              MALTEPE HASAN POLAT              16.30

AFJET AFYONSPOR         MERSİN İDMANYURDU                AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI    19.00

 

 

3.HAFTA

16 Eylül 2017 Cumartesi

SİVAS BELEDİYE SPOR    AFJET AFYONSPOR         MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ              15.30

ETİMESGUT BELEDİYESPOR        SARIYER                              16.00

TOKATSPOR       KEÇİÖRENGÜCÜ              TOKAT GAZİOSMANPAŞA STADI             16.00

MENEMEN BELEDİYESPOR          İNEGÖLSPOR                    16.30

BODRUM BLD. BODRUMSPOR  SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                     16.30

TUZLASPOR A.Ş.              AMED SPORTİF FAALİYETLER     TUZLA BELEDİYE STADI  16.30

EYÜPSPOR          KOCAELİ BİRLİK SPOR    EYÜP STADI        16.30

MERSİN İDMANYURDU                KASTAMONUSPOR 1966              MERSİN STADI  19.00

BUCASPOR         HATAYSPOR       YENİ BUCA STADI            19.00

 

TFF 2.LİG KIRMIZI GRUPTA İLK ÜÇ HAFTA PROĞRAMI AÇIKLANDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA HIZIMIZA AYAK UYDURAN UYDURACAK  UYDURAMAYAN YOLUNU AYIRACAK
ÇALIŞMA HIZIMIZA AYAK UYDURAN UYDURACAK UYDURAMAYAN YOLUNU AYIRACAK
AYBABA; “4 TRANSFER YAPACAĞIZ, 2’Sİ BU HAFTA OYNAR”
AYBABA; “4 TRANSFER YAPACAĞIZ, 2’Sİ BU HAFTA OYNAR”