Başbakan Yıldırım, Sivaslılarla buluşacak 

Başbakan Yıldırım, Sivaslılarla buluşacak

Belediye Başkanı Sami Aydın’ın oğlu Burak Aydın’ın düğün merasimine katılmak üzere bugün Sivas’a gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım, 99 projenin temel atma ve açılış töreninde vatandaşlara hitap edecek. Temel atma programı içerisindeki yatırımların 400 milyon civarında olduğu öğrenildi.

Başbakan Yıldırım, Sivaslılarla buluşacak
Başbakan Yıldırım, Sivaslılarla buluşacak Sivas Memleket

Yüksel MENEKŞE

Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın oğlu Burak Aydın’ın düğün merasimine katılmak üzere bugün Sivas’a gelecek.  Başbakan Yıldırım diğer yandan Sivas'ta 99 projenin temel atma ve açılış töreninde Sivas halkına hitap edecek.Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, "Cumartesi günü sayın Başbakanımız Binali Yıldırım Sivas'a geliyor.Başbakanımız ve Bakanlarımızın katılacağı törenle 99 Projenin toplu temel atma ve Açılış töreni gerçekleştirilecek.Devlet Su İşlerinin, Karayollarının, Sivas Belediyemizin, Gümrük müdürlüğümüzün ve birçok kurumumuzun Sivas'a kazandırdığı projelerin açılışını ve temel atma programını sizlerle yapmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

HALK OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ

Vatandaşların ulaşım sıkıntısı çekmemesi için Özel Halk Otobüslerinin ücretsiz olacağını da sözlerine ekleyen Başkan Şahin, "Halk otobüsleri ücretsiz olarak halkımızı taşıyacaktır.Bütün halkımızı Kongre Müzesi bahçesinde  Saat 17.30'da yapılacak olan Toplu Temel atma ve Açılış törenine  davet ediyorum" dedi.

sivas başbakan yıldırım sivaslılarla buluşacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek