Ölüm kavşağı can alıyor 

Ölüm kavşağı can alıyor

Son 5 günde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişinin öldüğü 6 kişinin yaralandığı Direkli-Bedirli kavşağı can almaya devam ediyor. Kavşaktaki kazaların önlenebilmesi için kalıcı tedbirler alınması bekleniyor.

Ölüm kavşağı can alıyor
Ölüm kavşağı can alıyor Sivas Memleket

Hüsne AKKAYA

Sivas-Ankara karayolu üzerinde bulunan Yıldızeli ilçesine bağlı Direkli- Bedirli köyü kavşağında trafik kazaları ocakları söndürmeye devam ediyor. Kavşakta son 5 günde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi yaşamını yitirdi, 6 kişi ise yaralandı.

Kavşakta dikkatsizlik sonucu köy yolundan çevre yoluna dönüş yapmak isteyen sürücüler kazalara neden olurken ölüm haberleri de art arda gelmeye devam ediyor.

Kavşakta meydana gelen kazaların sayısının her geçen gün artması nedeniyle tedbirlerin arttırılması ve kalıcı bir çözüm bekleniyor. Bölgede hemen her gün trafik kazası meydana gelirken, kavşakta trafik lambası uygulaması yapılması isteniyor.

AYNI KAVŞAKTA 4 GÜNDE 2 ÖLÜ, 6 YARALI

Sivas-Ankara karayolu üzerinde bulunan Yıldızeli ilçesine bağlı Direkli- Bedirli köyü kavşağında 24 Temmuz’da askeri araç ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Yine aynı kavşakta 28 Temmuz günü de Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Murat Sezgin, otomobilinin yön bilgi levhası direğine çarpması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirmiş eşi ve kızı ise yaralanmıştı.

sivas ölüm kavşağı can alıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek