Eksiklikler tespit edildi 

Eksiklikler tespit edildi

Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Suşehri İmam Hatip Ortaokulu’nun eksikliklerini tespit ederek eksikliklerin giderilmesi noktasında meclis üyelerinden destek istedi.

Eksiklikler tespit edildi
Eksiklikler tespit edildi Sivas Memleket
Bu içerik 156 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Başkanı Murat Toraman, Suşehri İmam Hatip Ortaokulu’nun eksiklikleri hakkında İl Genel Meclisi üyelerine bilgi verdi.

Okula giderek eksiklikleri tespit ettiklerini belirten Toraman, “Okulun çatı kısmında onarım ihtiyacı vardır. Sınıflardaki pencere ve kapıların onarıma ihtiyacı var. Yine sınıfların boyanması gerekli” dedi.

Suşehri İmam Hatip Ortaokulu’nda 478 öğrencinin eğitim gördüğü kaydeden Toraman: “Okulda 22 öğretmenimiz hizmet vermektedir. Okulun zemin katının alçıpan vb bir malzeme ile kaplanması gerekmektedir ve bazı bölgeler boya istemektedir. Ayrıca birkaç sınıftın da boyanması gerekmektedir. Okulun çatı kısmında onarım ihtiyacı vardır.Okulda bulunan bazı kapıların ve pencerelerin belli ihtiyaçları bulunmaktadır. Menteşe, boya vb şekillerde olan ihtiyaçları giderilmelidir.Okul bahçesinde belli alanlarının kilit parke vb bir malzeme ile kaplanması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

sivas eksiklikler tespit edildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü