MHP Sivas İl Kongresi yapıldı 

MHP Sivas İl Kongresi yapıldı

MHP Sivas il kongresi yapıldı. Mevcut Başkan Özkan Turan Navruz, kongrede güven tazeledi.

MHP Sivas İl Kongresi yapıldı
MHP Sivas İl Kongresi yapıldı Sivas Memleket
Bu içerik 254 kez okundu.

Hüsne AKKAYA

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas il teşkilatı 12. Olağan İl Kongresini yoğun katılımla yaptı. Mevcut İl Başkanı Özkan Turan Navruz'un tek aday olarak gösterildiği kongreye MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin avukatı ve MYK üyesi Başbuğ Pınarbaşı, Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, eski il yöneticileri ile İlçe, belde ve belediye başkanlarının yanı sıra ile çok sayıda davetli katıldı.

Kongrenin divan başkanlığını yürüten Başbuğ Pınarbaşı, kongrenin hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Kongrede kısa bir selamlama konuşması yapan MHP Sivas İl başkanı Özkan Turan Navruz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin göstermiş olduğu hedeften ayrılmayacaklarını belirterek, kendisine gösterilen ilgi ve destekten dolayı tüm MHP'li dava arkadaşlarına teşekkür etti. 

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 379 delegenin oy kullandığı seçimde geçerli olan 370 oyun tamamını alan Özkan Turan NAVRUZ yeniden il başkanlığına seçildi.

Başkan Özkan Turan Navruzun listesi ise şu isimlerden oluştu.

İŞTE O İSİMLER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Mehmet SAKAR, Kadir OCAK, Reha KARS, Serkan GÜLBABA, Engin KUMLU
İsmail ARSLAN, Hakan UYGUN, Yasin OCAK, Ebulkasım TÖRNÜK, Uğur KARABULUT, Cemalettin YURTTAGÜL, Ümit SAKAR, Metin GÜVENDİ,Ahmet ŞEKER, Nilay BAŞÇIL, Deniz AKIN, Tuğçe YILDIZ, Ömür İDİKURT, Engin ÇABUK, Yılmaz DOĞAN, H.Hüseyin BOZTOPRAK, Yavuz SERBES, Emre, KOÇER, Ersoy Murat.

 

sivas mhp sivasil kongresi yapıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek