SİVASSPOR DEĞİŞİYOR! 
Reklamı Geç
Advert

SİVASSPOR DEĞİŞİYOR!

KIRMIZI-BEYAZLI TAKIMIN ADI YENİ SEZONDA “ DEMİRGRUP SİVASSPOR” OLACAK. YAPILAN ANLAŞMAYA GÖRE SİVASSPOR 2017-2018 FUTBOL SEZONUNDA BU İSİMLE MÜCADELE EDECEK.

SİVASSPOR DEĞİŞİYOR!
SİVASSPOR DEĞİŞİYOR! Sivas Memleket
Bu içerik 1154 kez okundu.

Sivasspor 2017-2018 futbol sezonunda süper ligde “Demirgrup Sivasspor” olarak mücadele edecek.Edindiğimiz bilgilere göre,Sivasspor kulübüne destek olma amacıyla takımın isim ve forma sponsoru olan Demirgrup, İnşaat ve enerji  sektöründe faaliyet gösteriyor. Yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından ödüller alan Demir inşaat’ın yönetim kurulu başkanlığını Sivaslı işadamı Hamit Demir yapıyor. Yeni sezonda “Demirgrup Sivasspor” olarak süper ligde mücadele edecek olan kırmızı-beyazlı takımın formasının ön ve arkasında da “ Demir inşaat” ve “ Demir Enerji” yazıları yer alacak.

Bu hafta içerisinde Sivas’a gelecek olan işadamı Hamit Demir,düzenlenecek basın toplantısıyla sponsorluk anlaşmasını imzalayacak.

HAMİT DEMİR KİMDİR?

İstanbul Büyükçekmece basketbol takımınında isim sponsoru olan Demir İnşaat yönetimi kurulu başkanı Hamit Demir 1956 yılında Gürün’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gürün’de yapan Hamit Demir,liseyi  İstanbul Bahçelievler Lisesi’nde okudu. 1984 yılında Demir inşaatı kuran işadamı Hamit Demir,inşaat sektöründe  çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi.  Esenyurt ve Büyükçekmece'de devam eden rezidans inşaatları olan Hamit Demir bir çok alanda başarılı çalışmalarından dolayı ödüller aldı.

sivas sivasspor değişiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor