Vahşet görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı 

Vahşet görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı

Sivas’ın Gölova ilçesine bağlı Yaylaçayı köyünde yaşanan vahşet görüntüleri sosyal medyaya yansıyınca yüz binlerce hayvan sever ayağa kalktı. İddiaya göre psikolojik sıkıntıları bulunan baba-oğul köydeki tüm kedi ve köpekleri bilerek ve isteyerek katletti. Bu görüntülerin sosyal medyaya düşmesi ve yapılan yüzlerce şikâyet sonunda savcılık olaya el koydu ve konu ile ilgili soruşturma başlattı.

Vahşet görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı
Vahşet görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı Sivas Memleket
Bu içerik 292 kez okundu.

Hüsne AKKAYA

 

Sivas’ın Gölova Yaylaçayı köyünde yaşanan vahşet görüntüleri medyaya yansıyınca yüz binlerce hayvan sever ayağa kalktı.Köyde yaşayan B.D ve oğlu N.D’nin köydeki köpekleri ve kedileri hatta diğer yaban hayvanlarını büyük küçük demeden katlettiği öne sürüldü.

Konu ile ilgili whatsapp ihbar hattımıza gelen görüntüler ve köyde yaşayan vatandaşların bize verdiği bilgilide,  psikolojik sorunları bulunan bu iki kişinin köydeki köpeklerin ve kedilerin tamamına yakınını katlettiği iddia ediliyor.İddiaya göre köylüler tarafından da sevilmeyen bu kişiler köy halkına sürekli hakaret ederek tehdit savurduğu için köyde yaşayan vatandaşlarda korkudan bir şey yapamayıp bu olayları sinmiş. Olay sosyal medyaya yansıyınca hayvan severler tarafından edilen şikâyetler neticesinde olay, savcılığa intikal etti. Savcılığın ise konu ile ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

 

SİVAS VAHŞET GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA ORTAYA ÇIKTI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek