Kaplıca seferleri haftaya başlıyor 

Kaplıca seferleri haftaya başlıyor

Sivas Belediyesi Soğuk ve Sıcak çermik seferlerini başlatıyor. 11 Temmuz 2017 Pazartesi günü itibariyle her iki kaplıcaya da günde 6 sefer başlatılacak.

Kaplıca seferleri haftaya başlıyor
Kaplıca seferleri haftaya başlıyor Sivas Memleket
Bu içerik 171 kez okundu.

Havaların ısınmasıyla vatandaşların kaplıcalara ilgisi arttı. Sivas Belediyesi ise talebi karşılamak için çermik seferlerini başlatıyor. Belediye tarafından yapılan açıklamada, ‘’Vatandaşların kaplıcalardan daha rahat faydalanması adına Sıcak ve Soğuk Çermik’e otobüs seferleri düzenlemeye başladı. Yaz mevsiminin gelmesiyle halkın ilgisi; şifalı suları ve mesire alanlarıyla cazibe merkezi olan kaplıcalara yöneldi. Sivas Belediyesi de vatandaşların talepleri doğrultusunda hem Sıcak Çermik hem de Soğuk Çermik Kaplıcası için günde 6 otobüs seferi koydu’’ denildi.

11 Temmuz Pazartesi günü itibarıyla başlayacak ve haftanın her günü devam edecek olan seferler; 08.00, 10.00, 12.00, 14.00 ve 16.00 saatlerinde merkezden kaplıcalara, 09.00, 11.00, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde ise kaplıcalardan şehir merkezine düzenlenecek.

Sıcak Çermik için toplanma merkezinden çıkacak özel halk otobüsü; Eski Sanayi, Bakırcılar, Nalbantlarbaşı, Eski Adliye Arkası ve İstasyon Caddesi’ndeki duraklar takip edecek.

Soğuk Çermik için ise yine toplanma merkezinden çıkacak özel halk otobüsü; Eski Sanayi, Bakırcılar, Nalbantlarbaşı, Alibaba güzergâh durakları, Belediye Benzinliği ve ileri güzergâh duraklarını takip edecek.

sivas kaplıca seferleri haftaya başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek