Adanademirspor’dan örnek organize; “Amatör kulüplere iftar verdiler”

Adanademirspor’dan örnek organize; “Amatör kulüplere iftar verdiler”

Geçen sezon ligin son haftasında kümede kalan TFF 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor,önceki akşam Adana’daki amatör spor kulüp yöneticileri,antrenörleri ve basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.

Adanademirspor’dan  örnek organize; “Amatör kulüplere iftar verdiler”
Adanademirspor’dan  örnek organize; “Amatör kulüplere iftar verdiler” Sivas Memleket

Geçen sezon ligin son haftasında kümede kalan TFF 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor,önceki akşam Adana’daki amatör spor kulüp yöneticileri,antrenörleri ve basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.  Adanademirspor  Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, amatör kulüplere seslenerek”Eğer elinizde yetenekli gençler varsa lütfen beni arayın, lütfen arayın ki ben o çocuklara sahip çıkayım” dedi.

Adana Demirspor Aytaç Durak Tesislerinde amatör camiaya verilen iftar yemeğinde

konuşma yapan Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, Türkiye’de bulunan amatör kulüplerinin, Adana Demirspor kulübünün alt yapısı olduğunu belirtti. Gökoğlu,” Adana Demirspor olarak veya diğer kulüpler olarak, bütün amatör kulüpler Adana Demirspor kulübünün altyapısıdır. Yani 100 tane kulübümüz varsa bu çocuklar Adana Demirspor kulübünün alt yapısıdır. Ben şunu söylüyorum, söz veriyorum; eğer elinizde yetenekli gençler varsa lütfen beni arayın, lütfen arayın ki ben o çocuklara sahip çıkayım” dedi.Başkan Gökoğlu dün olduğu gibi bugünde Adana’daki amatör kulüplerle iç içe olacaklarınıda sözlerine ekledi.

sivas adanademirspor örnek organize
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
Akıncılar Belediyesi hurda araçlarını sattı
YOLSUZLUK İDDİASI
YOLSUZLUK İDDİASI