Duyarsız davranışa duyarsız kalmadılar 
Advert

Duyarsız davranışa duyarsız kalmadılar

Sivas’ta Seyrantepe Mahallesi ve Sivas’ın su ihtiyacının karşılandığı su arıtma tesislerinin bulunduğu bölge duyarsız davranan kişiler tarafından hafriyat ve çöp merkezi haline dönüştürüldü. Durumu gören vatandaşlar tepkilerini sosyal medyadan dile getirdiler.

Duyarsız davranışa duyarsız kalmadılar
Duyarsız davranışa duyarsız kalmadılar Sivas Memleket
Bu içerik 293 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Seyrantepe, Nadirik yolu Sivas Belediyesi su arıtma tesislerinin ilerisine dökülen çöp ve hafriyatlar vatandaşın tepkisini çekti. Duyarsız kişilerin yaptıklarına duyarsız kalmayan vatandaşlar ise tepkilerini sosyal medyadan dile getirdiler.

Sosyal medyadan paylaşılan çirkin görüntüleri ortaya koyan fotoğrafların altına ise “Sivas güzelleşiyor.Yaşlı şehrimize makyaj yapıldıkça kullandığı malzemeler, makyaj kutusunda kalıyor.İsmini vermeyeceğim ama meşhur Sivas köftecilerinden biri Ramazan'da dükkânının imajını değişirken bir taraftan da kendi pisliğiyle şehrin oksijen deposu ormancıklarımızın, dere yatağının içine etmiş.
Eşime dostuma bile bahsini etmediğim, Sivas'a beş km uzaktaki bu doğa harikası yer bazı iç mimarların çalıştığı insanları doğru seçmediğinden katliama sebep olmuş .
Yaklaşık olarak bir km yol güzergâhı ve dere yatağı inşaat molozları ve çöplerle belediye çöplüğünü aratmıyor.
Şehri besleyen su arıtma tesisleri de bu güzellikten nasibini alır mı bilmiyorum.” Yorumlarının yapıldığı dikkat çekiyor.

Duyarsız ve topluma saygısı olmayan kişi yada kişiler tarafından dökülen hafriyat ve çöplerin kaldırılması yine Belediye ekiplerine düşerken gerekli tespitlerin yapılması halinde olayı gerçekleştiren kişilere yüklü miktarda para cezasının kesilmesi de artık kaçınılmaz gibi gözüküyor.

 

sivas duyarsız davranışa duyarsızkalmadılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas’ı gören üniversite istedi
Sivas’ı gören üniversite istedi
Kışın üşümeyecekler
Kışın üşümeyecekler