İşadamları yoksulları unutmadı 
Reklamı Geç

İşadamları yoksulları unutmadı

Sivaslı işadamı Selamet Ağaoğulları’nın katkıları ile geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Hayat Ağacı Derneği’ne, Evyap Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Evyap’ın desteği ile kişisel bakım ürünü bağışlandı.

İşadamları yoksulları unutmadı
İşadamları yoksulları unutmadı Sivas Memleket
Bu içerik 113 kez okundu.

İstanbul’da yaşayan Sivaslı hayırsever işadamı Selamet Ağaoğulları, Hayat Ağacı Derneği’ne katkı sağlamaya devam ediyor. Hayır sahibi işadamı Ağaoğulları’nın katkıları ile geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da Hayat Ağacı Derneği’ne, Evyap Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Evyap’ın desteği ile kişisel bakım ürünü bağışlandı. Çeşitli miktarlarda kalıp sabun, duş jeli, çocuk bezi ve sıvı sabunlardan oluşan ürünler, Sivas’ta Hayat Ağacı Derneği’ne teslim edildi.

Hayat Ağacı Derneği’ne, Ramazan sebebiyle işadamı ve hayır sahiplerinin yardımlarının devam ettiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özyadın, özellikle eksikliği hissedilen temizlik malzemesi konusunda yardımcı oldukları için İstanbul’da yaşayan Sivaslı hemşerimiz Selamet Ağaoğulları, Evyap Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Evyap ve işadamı FuazDüz’e teşekkür etti.

Hayat Ağacı Derneği’nin sadece Ramazan ayında değil, yılın diğer aylarında da yardım faaliyetlerine devam ettiğini belirten Özaydın, her zaman ihtiyaç olan temel gıda ve temizlik maddesi konusunda Sivaslı işadamı ve hayır sahiplerinin bundan sonra da katkılarını beklediklerini vurguladı.

İşadamı Fuat Düze ise bundan sonra da bu tür yardımları Hayat Ağacı Derneği’ne ulaştırmak istediklerini belirterek, hayra vesile olan herkese teşekkür etti.

sivas işadamları yoksulları unutmadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Atakum Belediyespor’dan Muhsin Yazıcıoğlu’na bir vefa daha YAZICIOĞLU ADINA TURNUVA DÜZENLENECEK
Milli oyuncular göz doldurdu
Milli oyuncular göz doldurdu