Kütüphanenin eksiğini dile getirdi 

Kütüphanenin eksiğini dile getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gürün İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Tanyıldız,Şems-i Sivasî İl Halk Kütüphanesi’nde klima olmadığını, gençlerin sıcak ders çalışmakta zorlandığını söyledi. Tanyıldız sorunun çözülmesi noktasın da meclis üyelerinden destek istedi.

Kütüphanenin eksiğini dile getirdi
Kütüphanenin eksiğini dile getirdi Sivas Memleket
Bu içerik 283 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Milliyetçi Hareket Partisi  Gürün İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Tanyıldız,Şems-i Sivasî İl Halk Kütüphanesi’ndeki salonda klima olmaması sebebiyle gençlerin sıcaktan çalışamadıklarını söyledi.

Şehrimize kazandırılan kütüphanedeki eksikliklerin giderilmesi gerektiğini aktaran Tanyıldız: “Şehrimize güzel bir kütüphane kazandırıldı. Ancak kütüphanede tamamlanamayan eksiklikler var. Orada ders çalışan tanıdığım kişilerin çocukları klima olmaması sebebiyle sıcaktan kendilerini derse veremediklerini ifade ettiler” dedi.

Çok sayıda öğrencinin kütüphanede sınavlara hazırlandığını aktaran Tanyıldız: “Gençler havaların ısınmasının ardından sıcakların kendilerini olumsuz etkilediğini, kütüphanede klima olmaması sebebiyle kendilerini tam anlamıyla derse veremediklerini söylediler. Bu sıkıntıyla ilgili İl Özel İdaresinin yapacağı bir çalışma varsa gençlerin daha rahat bir ortamda ders çalışmalarına yardımcı olmasını talep ediyorum. Yoksa ilgili kurumun bu konuyla ilgili ciddi bir çalışma yapması gerekli. Kütüphanelerde evlerinde çalışma ortamı olmayan ve sınava girecek olan gençler ders çalışıyor. Bu gençlerin maddi durumu iyi olsa zaten dershanelerde eğitim görürler” ifadelerini kullandı. 

sivas kütüphane edksiğini dile getirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu
“Her gün bir yıldız daha  kayıyor avuçlarımızdan”
“Her gün bir yıldız daha kayıyor avuçlarımızdan”