Hızlı Tren garının yeri değişebilir 
Reklamı Geç
Advert

Hızlı Tren garının yeri değişebilir

Ulaşım Sen Şube Başkanı M. Nurullah Albayrak bir iftar programına katılmak için Sivas’a gelen TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile hızlı tren istasyonunun yeri hakkında toplantı yaptıklarını ve genel müdür Apaydın’ın yer değişimi konusunda sinyal verdiğini söyledi.

Hızlı Tren garının yeri değişebilir
Hızlı Tren garının yeri değişebilir Sivas Memleket
Bu içerik 501 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

 

Yüksek Hızlı Tren İstasyonunun üniversiteye yapılma kararına baştan beri karşı çıkan ve projenin yanlışlıkları ile doğacak sıkıntıları her platformda dile getiren Ulaşım Sen Şube Başkanı M. Nurullah Albayrak konuyu TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile bire bir görüşerek değişimi noktasında fikrini beyan etti.

 

Bir iftar programına katılmak için Sivas’a gelen TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile iftar sonrası toplantı yaptıklarını belirten Albayrak, “İftar programı için Sivas’a teşrif eden TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile iftar sonrası personel sorunları ve genel sorunlar hakkında toplantı yaptık. Toplantıya Demir-yol İş Sendikası Şube başkanımızla birlikte katıldık. DYF iş şube başkanımız ve şahsım yüksek hızlı trenin yerinin yanlış olduğunu ve yanlış yapıldığını, yanlışta hala ısrar edildiğini ve bunun faturasının Sivas,  TCDD ve TÜDEMSAŞ arazilerinin taşınma ihtimali ile personelin ileride sıkıntılarla karşılaşacağını asıl muhatabına birinci ağızdan ilettik. Sayın genel müdür Hızlı Tren Garının Sivas’ın, Sivaslının, özellikle de STK’ların da gayreti ile mevcut tren garının yanına tekrar dönebilir sinyali umut vermiştir“dedi.

 

SİVAS HIZLI TREN GARININ YERİ DEĞİŞEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor