Sivas’ın tedavisi sürüyor 
Reklamı Geç
Advert
Advert

Sivas’ın tedavisi sürüyor

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde belinin kırık olması sebebiyle arka ayaklarını kullanamadığı için sürünen yavru sokak köpek yapılan haberlerin ardından duyarlı bir vatandaş tarafından tedavi olması için İstanbul’a gönderilmişti. Adı “Sivas” konulan yavru köpeğin tedavisi İstanbul’da devam ediyor.

Sivas’ın tedavisi sürüyor
Sivas’ın tedavisi sürüyor Sivas Memleket
Bu içerik 183 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

 

Yaklaşık iki ay önce Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde vatandaşlar tarafından yaralı halde bulunan yavru köpek İstanbul’da tedavi altına alındı.

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde vatandaşlar tarafından bulunduğunda arka ayakları ezildiği için sürünen yavru kedinin içler acısı durumunu gazetemizde yayınlamıştık. Yapılan haberlerin ardından duyarlı bir vatandaş tarafından ilçeden merkeze getirilen ve daha sonra tedavi edilmesi için İstanbul’a gönderilen yavru köpeğin tedavisi devam ediyor.

Veteriner hekimler tarafından “Sivas” adı verilen yavru köpek iki ay önce ilçe merkezindeki bir sokakta aracın çarpması sonucu arka ayaklarını kullanamayacak duruma gelmiş, ön ayaklarının yardımıyla güçlükle yürümeye çalıştığı görülen yavru sokak köpeği vatandaşlar sahiplenmiş ancak yavru köpeğin tedavisi için hiçbir yetkiliye ulaşamamışlardı. Çektikleri görüntüleri haber kanallarına gönderen vatandaşlar yavru köpeğin acilen tedavi edilmesini istemişlerdi.

 

 

 

SİVAS TEDAVİSİ SÜRÜYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”