Yiğidolarda heyecanlı ve meraklı bekleyiş başladı 

Yiğidolarda heyecanlı ve meraklı bekleyiş başladı

Başkan Otyakmaz “Dünya futbolunda söz sahibi olmuş 1-2 futbolcu düşünüyoruz” dedi Yiğidoları ayrı bir heyecan sardı

Yiğidolarda heyecanlı ve meraklı bekleyiş başladı
Yiğidolarda heyecanlı ve meraklı bekleyiş başladı Sivas Memleket
Bu içerik 288 kez okundu.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın geçtiğimiz günlerde “Dünya futbolunda söz sahibi olmuş 1-2 futbolcu düşünüyoruz.Şehirde heyecan oluşturacak bir takım kurma çabasındayız” şeklindki açıklamalarından sonra Yiğidoları ayrı bir heyecan sardı. Yiğidolar, Dünya çapında söz sahibi yıldız isimlerin Sivasspor’a transfer olmasının takıma ve şehre ayrı bir hava katacağını söylediler.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,şu günlerde en çok merak edilen transfer çalışmaları için şu açıklamaları yapmıştı.

Elimizde bir listemiz var. Takımımıza çok önemli katkılar yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki dönem kıran kırana bir lig geçecek. Takımların kalitesi artıyor. Yayın gelirlerinin artması sanırım dünyada da duyuldu futbolcu fiyatları arttı. Bu işin futbolculara katkısı olacak gibi görünüyor. İlk transfer döneminde fiyatlar çok yüksek. Transfer döneminin sonuna doğru fiyatlar normale gelince rahat transferler yapabileceğiz.

Hocamız Brezilya'da maçları izliyor ama oradan oyuncu almak zor gözüküyor. Ligler devam ettiği için futbolcunun yüksek bonservisleri var. Belki Brezilya'dan bir iki oyuncu alırız. Bayram arifesinde çok önemli yerlere transferler yapacağız. Takımımıza katkıda bulunacak futbolcuları transfer etmeyi arzu ediyoruz. Takıma hava katacak, kombine ve forma satışlarını artıracak oyuncular da düşünüyoruz. Bütçemize uygun dünyaca ünlü futbolculardan transfer etmeyi arzu ediyoruz ancak olmasa da takıma faydalı olacak isimleri tercih edeceğiz”

 

SİVAS YİĞİDOLARDA HEYECANLI VE MERAKLI BEKLEYİŞ BAŞLADI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Birilerine para mı kazandırılıyor?
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek
Asılsız ihbarlar için yasal süreç işletilecek