Atama Kararı TÜDEMSAŞ’ıda kapsadı 

Atama Kararı TÜDEMSAŞ’ıda kapsadı

Bazı bakanlıkların yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında da atama ve yer değiştirme yapıldı. Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına yapılan atama kararı TÜDEMSAŞ’ı da kapsadı.

Atama Kararı TÜDEMSAŞ’ıda kapsadı
Atama Kararı TÜDEMSAŞ’ıda kapsadı Sivas Memleket
Bu içerik 422 kez okundu.

HÜSNE AKKAYA

Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Milli Eğitim ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atama kararı TÜDEMSAŞ’ı da kapsadı. Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayii Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Koçarslan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşaviri olarak atanması şaşkınlık yarattı.

TÜDEMSAŞ’ın çıtasını artırarak zarar eden fabrikadan kar eden kurum haline getiren Koçarslan’ın ani bir karar ile başka bir göreve atanması kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Uluslararası çapta ve yerel bazda gerçekleştirdiği olumlu çalışmalar ile taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplayan Yıldıray Koçarslan’ın ani bir karar ile başka bir göreve atanması merak konusu oldu.

SİVAS ATAMA KARARI TÜDEMSAŞ KAPSADI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İbrahim Şahin     0000-00-00 Çekemeyenler sevinsin Sivas için bir kayıp Tüdemsaş'a çağ atlattı projeleri devam eder inşl.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Gar binasına YHT Meydanı yapılacak
Akyıldız’dan YHT teşekkürü
Akyıldız’dan YHT teşekkürü