İTHİB Başkanı Hemşerimiz Gülle, Sivas’ın Gurur Kaynağı Oldu 
Reklamı Geç
Advert
Advert

İTHİB Başkanı Hemşerimiz Gülle, Sivas’ın Gurur Kaynağı Oldu

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı hemşerimiz İsmail Gülle, yıl içerisinde yaptığı desteklerinden dolayı Türk Kızılay’ından platin madalya beratı aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık’tan madalyayı alan İsmail Gülle, “Madalya, büyük bir gurur kaynağı oldu. Tekstil ihracatçılarımız dokuduğu kumaşlarla ekonomiye can, yardımlarıyla Türk Kızılayı’na kan olmaya devam edecek” dedi

İTHİB Başkanı Hemşerimiz Gülle, Sivas’ın Gurur Kaynağı Oldu
İTHİB Başkanı Hemşerimiz Gülle, Sivas’ın Gurur Kaynağı Oldu Sivas Memleket
Bu içerik 249 kez okundu.

Yüksel MENEKŞE

Kızılay’ın 149. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen Ödül Töreni’nde Türk Kızılayı’na verdiği desteklerden dolayı İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçılar Birliği (İTHİB) Başkanı hemşerimiz İsmail Gülle’ye Platin Madalya Beratı’nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık verdi.Platin Madalyanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyen İTHİB Başkanı Gülle, “Sadece ülkemizde değil tüm dünyada insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanında olan gurur kaynağımız Türk Kızılayı’na, bizler de Türk tekstilcileri olarak elimizden gelen katkıyı sunmak istedik. 149 yıldır, dünyanın neresinde olursa olsun sıkıntıya düşen insanlara yardım ulaştıran Türk Kızılay’ımız bugün düzenlediği törenle bağışçıları olarak bizleri onurlandırdı. Yüzyılın insanlık hareketine katkıda bulunmak her Türk Vatandaşının bizlerin görevidir” diye konuştu.

DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ekonominin milli gücü ihracatçıların bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk Kızılayı’nın yanında olacağını söyleyen Başkan İsmail Gülle, “Tekstil ihracatçılarımız dokuduğu kumaşlarla ekonomiye can, yardımlarıyla Türk Kızılayı’na kan olmaya devam edecek. Dünyadaki mazlumların yanında olan Türk halkının yardımseverlik duygularının lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Kızılayı Genel Başkanımız Kerem Kınık’ın önderliğinde gerçekleştirilen yardım faaliyetlerine bugüne kadar destek verdik, bugünden sonra da destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

sivas İTHİB başkanı hemşehrimiz gülle sivas'ın gururu oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktor Gül, yine  bir ilki gerçekleştirdi
Doktor Gül, yine bir ilki gerçekleştirdi
Hac kayıtları başlıyor
Hac kayıtları başlıyor