Sıra Yumurta Tepeye geldi 
Reklamı Geç
Advert

Sıra Yumurta Tepeye geldi

Belediye Başkanı Sami Aydın, Emek mahallesi Yumurtatepe mevkiine yapılacak olan bölge parkının projesini inceledi. Aydın yaptığı açıklamada, ‘’Kamulaştırma çalışmalarımız sürüyor. Bu biraz zaman alıyor. En kısa zamanda bölgeye bu parkı yapmayı hedefliyoruz’’ dedi.

Sıra Yumurta Tepeye geldi
Sıra Yumurta Tepeye geldi Sivas Memleket
Bu içerik 255 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Bölge Parkı ve Mesire Alanları projeleriyle ilgili şehrin birçok bölgesinde hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Belediye, kamulaştırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yumurtatepe´de de kapsamlı bir bölge parkı projesi için çalışmalarını başlatacak.

Paşabahçe’de genişletme çalışmaları, Kurt Deresi Mesire Alanı, Osman Seçilmiş Parkı gibi önemli çalışmalara imza atan Sivas Belediyesi, emek Mahallesinde bulunan Yumurtatepe bölge parkını da hayata geçirmek için çalışmaları sürdürüyor. Bölgede kamulaştırma çalışmaları işlemleri devam ederken, projeyi inceleyen Belediye Başkanı Sami Aydın, ‘’Yumurtatepe için de farklı bir bölge parkı projesi düşünüyoruz. Bu alanda kamulaştırma çalışmaları devam ediyor.Sivas’ın yeşili, mesire alanları bol olan, insanların huzur içinde yaşadığı, çocukların huzur ve güven içinde oynadığı bir şehre dönüşmesini arzu ediyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah şehrimizin bu bölgesine güzel bir park kazandıracağız. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

SİVAS SIRA YUMURTA TEPEYE GELDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”