Virajlara düzenleme şart 

Virajlara düzenleme şart

İl Genel Meclis Üyesi Cengiz Koza, , İmranlı İlçesi Karaboğaz, Uzuntemur, Maden, Borular Köyleri grup yolundaki virajlı kısımların can ve mal kaybına neden olabileceğini, o bölgede iş makinalarının düzenleme yapması gerektiğini aktardı.

Virajlara düzenleme şart
Virajlara düzenleme şart Sivas Memleket

Mehmet TIRPAN

AK Parti Zara İl Genel Meclis Üyesi Cengiz Koca, İmranlı İlçesi Karaboğaz, Uzuntemur, Maden, Borular Köyleri grup yolundakivirajlı kısımların düzeltilmesini istedi.

İl Genel Meclisinin Mayıs ayında komisyonlarına havale edilen konuyla alakalı incelemeler yapıldığını aktaran Koca: “Komisyonumuz İmranlı İlçesine giderek İmranlı İl Genel Meclisi Üyeleri, Karaboğaz Köyü Muhtarı ve Uzuntemur Köyü Muhtarı birlikte yolun tehlike arz eden virajlı kısmının bulunduğu yerde incelemelerde bulunmuştur” dedi.

Geçmiş yıllarda o bölgede çalışmalar yapıldığını ancak yetersiz kaldığını aktaran Koca: “2016 yılında İl Özel İdaresi ekipleri grup yolun viraj kısımlarında çalışmalarını yapmış ama yapılan bu çalışmalar yeterli olmamıştır. Özellikle Karaboğaz Köyünün giriş ve çıkışlarında bulunan bir kısım kayalıklar keskin virajların olması nedeni ile görüş mesafesini kapatmaktadır. Bu virajlarda da gerekli ve yeterli çalışma yapılması halinde bu sorun ortadan kalkacaktır.Sonuç olarak, konunun değerlendirilmek üzere raporumuzun İl Özel İdaresi (Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü) ne gönderilmesi uygun mütalaa edilmiştir” ifadelerini kullandı.

 

sivas virajlara düzenleme şart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas’ta üretilen milli vagonlar Viyana’ya gönderildi
Sivas’ta üretilen milli vagonlar Viyana’ya gönderildi
Üniversite hastanesine yeni bina yapılacak
Üniversite hastanesine yeni bina yapılacak