Kızlarımız yarın kader maçına çıkıyor 
Reklamı Geç
Advert

Kızlarımız yarın kader maçına çıkıyor

3.ligde play-off maçında yarın Sakarya ekibiyle oynayacak olan Gazi lisesi kadın futbol takımı kazandığı takdirde 2.lige bir adım daha yaklaşmış olacak

Kızlarımız yarın kader maçına çıkıyor
Kızlarımız yarın kader maçına çıkıyor Sivas Memleket
Bu içerik 248 kez okundu.

3.ligde play-off maçında yarın Sakarya ekibiyle oynayacak olan Gazi lisesi kadın futbol takımı kazandığı takdirde 2.lige bir adım daha yaklaşmış olacak.

 

 Grubunda açık ara birinci olarak play-off’lara kalan Gazi lisesi kadın futbol takımı yarın saat 11.00’de Konya’da Sakarya Bayan Futbolspor takımıyla karşı karşıya gelecek.

1.tur ilk maçını Konya Şehit Muharrem Samur stadında Sakarya ekibiyle mücadele edecek olan Sivas gazi lisesi,bu maçı kazandığı takdirde 2. tur maçına çıkacak.

Gazi lisesi grubunu ilk sırada tamamlarken,yarınki rakibi Sakarya Bayan futbolspor takımı ise grubunu ikinci sırada tamamladı.

Öte yandan,önceki gün Sakarya’da yayın yapan bir gazetede yazan  Hasan Gökdemir isimli şahsın,Sivas ve Gazi lisesini küçümseyen yazısı tepki çekti.

Yerel bir gazete yazarı  Hasan Gökdemir talihsiz yazısında  Sakarya Valisine seslenerek “14 Haziran’da oynayacağı Sivas Gazi Lisesi spor, kesinlikle bize rakip olamaz. Çünkü Sivas’ta futbol, bizdeki kadar ileride değil. Banko yenebileceğimiz bir takım. Ama gelin görün ki, bu maçı oynayamayacaklar neredeyse? Çünkü paraları yok”  ifadelerini kullandı.

 Gazi Lisesi Kız Futbol takımı antrenorü Nevzat Vedat ise bu konuyla ilgili olarak  “  Rakibin düşüncesidir saygı duyarız ama maç sahada oynanıyor, biz ekip olarak çok iyiyiz bence rakibin düşüncesi korkudan ibaret. Genel avaraja bakıldığında neredeyse 3. Ligin en çok gol atan ve en az gol yiyen ekibiyiz, Çarşamba günü sevinen taraf inşallah biz oluruz çünkü bunu fazlasıyla hak ediyoruz” dedi.

 

SİVAS KIZLAR YARIN KADER MAÇ ÇIKIYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”