Bakan’dan öğrencilere tatil nasihati 
Reklamı Geç
Advert

Bakan’dan öğrencilere tatil nasihati

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, karne dağıtım programına katılarak öğrencilere nasihatlerde bulundu. Yaz tatili boyunca öğrencilere dinlenmeleri, aileleri ve sevdikleriyle keyifli zaman geçirmeleri ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Bakan Yılmaz, öğrenci, öğretmen ve velileri tebrik etti.

Bakan’dan öğrencilere tatil nasihati
Bakan’dan öğrencilere tatil nasihati Sivas Memleket
Bu içerik 156 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte 2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Ankara’da düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Öğrencilerimize verdiğimiz karne, sadece dönem boyunca yapılan çalışmaların ve gösterilen performansın neticesidir. Başarının değerlendirmesinde bir araçtır. Her karne güzeldir. Bir dönemden geçtiği, belli derslerin alındığını gösterir. Bunu daha da güzelleştirmek mümkündür." dedi.

Başarının mimarının öğrencilerin yetişmesinde emeklerini esirgemeyen fedakar öğretmenler ile yıl boyunca çocuklarına destek olan veliler olduğunu vurgulayan Yılmaz, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Bakan Yılmaz, "Ülkelerin gücü iyi nitelikli yetişmiş insan gücünden gelir. Öğrencilerimizin her birinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda eğitim alması eğitim sistemimizin temel amacıdır. Milli Eğitim Bakanlığı olarak 2023'ün Türkiye’sini inşa etme vizyonunun bir gereği olarak hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştiren bir eğitim sistemi hedefimizdir." ifadelerini kullanan Yılmaz, kaliteli bir eğitim ve herkes için fırsat eşitliğinin değişmez ve daimi gayeleri olduğunu dile getirdi.

Yaz tatili boyunca öğrencilere dinlenmeleri, aileleri ve sevdikleriyle keyifli zaman geçirmeleri ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Bakan Yılmaz, öğrenci, öğretmen ve velileri tebrik etti.

 

sivas bakan öğrenci tatil nasihat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
Eğitim nasıl bir zihniyetle yönetiliyor?
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”
“Alevilere genel bütçeden pay ayrılmalı”